Ky është tastiera e re e bardhë e iPad Pro 2021

Tastiera Magjike në të bardhë

Me ardhjen e modelit të ri iPad Pro 2021, kompania Cupertino lançoi një ngjyrë të re për Tastierën Magjike. Në këtë rast, tastiera e këtij iPad-i të ri 12,9-inç tashmë është në duart e disa përdoruesve dhe tashmë kemi në dispozicion videot e para.

Logjikisht dyshimet me këtë tastierë të bardhë janë të shumta dhe mund të mendojmë se tastiera do të prishet të ndotet ose të tregojë shumë më tepër shoqërinë e modelit të zi, por kjo mund të mos bëhet, le të shkojmë drejtpërdrejt për të parë një nga rishikimet e para.

Përdoruesi nuk duket se ka shumë energji por na tregon në detaje përmbajtjen e kësaj tastiere Apple. Duhet thënë që Na duket një ngjyrë vërtet e bukur dhe mundësisht personalisht është edhe më shumë pasi është diçka që ndodh me produktet e Apple kur i kemi në dorë.

Siç mund ta shohim në video, mentesha është mjaft solide dhe përdoruesi përpiqet të hapë kapakun me një dorë dhe është e vështirë për të që ta bëjë këtë. Për përdoruesit e unboxing këtë tastierë kujton MacBooks të vjetër dhe është se ajo ka ngjashmërinë e saj. Gjithashtu në video tregon një Tastierë të vjetër Magjike nga një tjetër iPad Pro.

Në video nuk mund të shihni ndriçimin e pasmë të tastierës pasi që përdoruesi nuk ka iPad Pro 12,9 inç por me siguri do të jetë si modeli i mëparshëm, kështu që në këtë kuptim mendojmë se është shumë mirë që të shtohen tastet me ndriçim të pasmë. Me pak fjalë, na duket një tastierë vërtet e bukur dhe brenda një ngjyrë që mund t’ju ​​pëlqejë më shumë se një por mos guxoni ta blini nga frika se mos ndoteni shumë më tepër se ngjyra e zezë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.