Ky koncept tregon një iPad Pro me një kompleks prej 3 kamerave

Rinovimi i produkteve të Apple është gjithmonë një shkak për pasiguri. Analiza, raportet dhe thashethemet rreth këtij aspekti e bëjnë pritjen për të marrë pajisjet e reja më të durueshme. iPad 2020 Pritet që ata të ndjekin një linjë të vazhdueshme me ato të vitit 2019. Sidoqoftë, ardhja e kompleksit me 3 kamera në iPhone bën që dikush të dyshojë se gjenerata e re e tabletave Apple ata gjithashtu mund të përfshijnë këto tre lente në pjesën e pasme. Në këtë koncept mund të shohim se si do të dukej dhe rezultati është shumë më i mirë se sa pritej.

A shohim tre kamera të dobishme në iPad-e kaq të mëdhenj?

Vitin e ardhshëm mund të shohim produkte të reja ndër të cilët do të spikasnin tre iPhone të rinj, dy iPad të rinj dhe një rinovim të gamës së MacBook. Këtë herë do të përqendrohemi në iPad, i cili do të marrë një azhurnim të shpejtë. Thashethemet sugjerojnë që Apple do të mbajë të dy madhësitë prej 11 dhe 12.9 inç.

Në këtë koncept të zhvilluar nga OnLeaks mund të shohim të dy tabletët me një dizajn mjaft të vazhdueshëm dhe me integrimin e a kompleks me tre dhoma Në stilin më të pastër të iPhone 11 Pro. Për sa i përket dimensioneve, ato do të mbesin të njëjtat me ato të vitit 2019 përveç një rritje të lehtë të trashësisë për shkak të integrimit të mundshëm të këtyre kamerave të reja. Shtë e rëndësishme të vlerësosh sa të rëndësishme do të kishin këto kamera për një përdorues mesatar që blen një iPad dhe shërbimin që do të jepej me këto veçori të reja. Ndoshta Apple po profesionalizon një sektor që nuk ishte aq profesional më parë.

Një nga risitë që ne gjithashtu mund të vlerësojmë në këto prezantime është mbarimi i pjesës së pasme të tabletave. Në rastin e iPad 11 inç shohim një mbrapa metalike, si përfundimi i atyre aktualë. Sidoqoftë, iPad Pro 12,9 inç, më i madhi deri më tani, do të kishte një fund qelqi ashtu si gjetëm në iPhone 11 Pro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.