Lëkurë, lëkurë e relaksuar dhe shkathtësi për iPhone 7 dhe 7 Plus [SWEEPSTAKES]

Twelve South është një markë e njohur për përdoruesit e iOS dhe macOS, me të gjitha llojet e aksesorëve për pajisjet Apple, ndër të cilat spikasin rastet. Libër Libri që në më shumë se një rast kemi analizuar në blog për modelet e ndryshme të iPhone, ose stacionin tonë të preferuar të karikimit, HiRise. Epo, marka sapo ka debutuar në treg për kopertinat "konvencionale" me një model të ri: "RelaxedLeather" për iPhone 7 dhe 7 Plus, i cili është i disponueshëm në ngjyra të ndryshme dhe me ose pa lojëra elektronike për të mbajtur karta krediti. Ne jua tregojmë dhe ju tregojmë se si mund ta fitoni këtë rast të bukur për iPhone 7 Plus që testuam.

Këto kuti të bukura janë bërë prej lëkure premium, me pjesën e brendshme të mbuluar me ndjerë në mënyrë që të mos gërvishtet sipërfaqja e iPhone tuaj, madje as JetBlack delikate. Butonat e volumit dhe butoni i fikjes janë integruar në mënyrë të përsosur brenda kutisë dhe mezi shihen, ato lejojnë që ajo të përdoret me normalitet total pa prishur estetikën e kompletit. Mëngët janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme: Marsala, Konjak, Jeshile, E Zezë dhe Beige, dhe të gjitha ato mund të blihen me ose pa lojëra elektronike të kartave të kreditit të dyfishtë, nëse preferoni të mbani vetëm iPhone tuaj. Kartat vijnë shumë ngushtë, kështu që nuk rrezikoni t’i humbni ato.

Një nga karakteristikat kryesore të këtyre mbulesave të bëra me produkte natyrore dhe ngjyra është ajo me përdorim ato fitojnë një pamje shumë personale: gërvishtjet, pastina, errësimi i disa pjesëve, ndriçimi i të tjerëve… Mbulesa do të jetë unike pas një jave përdorimi, por duke mbajtur një pamje mbresëlënëse. Ju mund t'i blini ato nga Dymbëdhjetë faqja zyrtare e Jugut për 39 dollarë ata që nuk kanë lojëra elektronike, dhe për 49 dollarë ata që kanë. Shpresojmë që ata së shpejti të arrijnë në Amazon si pjesa tjetër e produkteve të markës.

Por nëse nuk doni të prisni dhe dëshironi të fitoni këtë rast që mund ta shihni në imazhe, është shumë e thjeshtë. Thjesht duhet të dëgjoni podcastin tonë të Martën e ardhshme, të cilat ne i transmetojmë drejtpërdrejt në tonat Kanali i YouTube nga 23:45 e martë, dhe që ju mund ta shihni më vonë nga vetë kanali ose ta dëgjoni atë përmes tonë podcast në iTunes. Aty do të themi kushtet për të marrë këtë mbulesë përrallore, prandaj kushtojini vëmendje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Solomoni dijo

  Unë nuk shoh ndonjë përdorim për këto kopertina, ato janë të vjedhura ose unë humbas telefonin dhe lamtumirë kartat e kreditit!

  1.    kuazari dijo

   Epo atëherë nuk do të shihni një portofol të dobishëm, apo jo? Kushdo që dëshiron të ndizet dhe të mbajë kartën dhe ID-në e tij kryesore, me këtë ka mjaft. Për shembull, kur bëhet fjalë për të bërë sport mund të jetë interesante.