L0vetodream siguron që Apple të ketë një 'dhuratë për Krishtlindje' të përgatitur për këtë vit

Apple mund të ketë një dhuratë të përgatitur për këtë Krishtlindje

E Premtja e Zezë po afron dhe kutitë tona hyrëse fillojnë të mbushen me oferta, reklama dhe reklama që përpiqen të na tërheqin vëmendjen. Në fakt, Apple dhe ka dërguar emailin e saj të parë këtë vit duke na treguar se cilët janë më së shumti i dhurueshëm kete vit. Ndër ato produkte janë AirPods Pro ose iPhone i ri 12. Sidoqoftë, në portat e kësaj Krishtlindje të pazakontë, rrjedhësi L0vetodream ka siguruar në Twitter se Apple ka një 'dhuratë të Krishtlindjes' në dyqan këtë vit. A do të kemi një produkt të ri pa kryesor? Një edicion PRODUKTI (KUQ) i iPhone 12 Pro për këtë Krishtlindje?

Apple mund të ketë diçka në duart e tyre për këtë Krishtlindje

L0vetodream është një rrjedhës i njohur i lajmeve Apple, niveli i goditjes së të cilit është mbi mesataren. Me mesazhe të fshehta dhe të pakuptimta zbulon lajmet për produktet e mollës së madhe, datat e prezantimeve dhe aspekte të tjera që lidhen me botën e Apple. Vetëm dje kam publikuar cicërimën që keni mbi këto rreshta duke iu referuar a Dhuratë e Krishtlindjes nga Apple. Menjëherë, përdoruesit filluan të bënin shaka me një dorezë të supozuar për të na mbrojtur nga i ftohti, duke iu referuar pjesës ku filtri thotë se do të jetë «mirë për dimrin".

Idetë e tjera ishin shumë më të realizueshme siç ishte komercializimi i Maska molle projektuar në Cupertino ose e mundur Studio AirPods. Këto dy ide do të ishin në lidhje me pjesën e dytë të cicërimës edhe pse nuk përshtatet shumë. Megjithatë, ka shumë përdorues të tjerë që zgjedhin mbërritjen e PRODUKTI (KUQ) i iPhone 12 Pro dhe Pro Max në ndonjë nga modelet e saj.

AIRTAG
Artikulli i lidhur:
Përdoruesi L0vetodream parashikon se do të kemi dy madhësi të AirTags

Nëse do të duhej të zgjidhnim diçka, unë do të qëndroja me AirPods Studio, një produkt prezantimi i të cilit është shtyrë për disa muaj së bashku me AirTags. Sidoqoftë, duket e çuditshme të besosh se një produkt i tillë komercial nuk ka një prezantim në një mënyrë të madhe siç kanë pasur iPhone 12 ose MacBook i ri me çipin M1. Ne do të shohim nëse L0vetodream jep më shumë të dhëna në lidhje me këtë dhuratë misterioze të Krishtlindjes që Apple ka përgatitur për ne.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.