News Daily Daily News thotë se "Apple Car" do të mbërrijë në 2021

Apple Car

Ne nuk kemi shumë shpresë në këtë thashethem të ri në lidhje me fillimin e Project Titan për vitin e ardhshëm që vjen nga mediumi Tajvanez Lajmet e përditshme ekonomike dhe prej të cilave shumë mjete të tilla si për shembull MacRumors janë kopjuar në faqet e tyre të internetit. Këtu ata thonë se gjithçka do të ishte gati të nisë gjatë muajit shtator të vitit të ardhshëm Dhe ky është një thashethem që nuk përshtatet shumë me thashethemet e tjera që vendosin një lançim në tre vjet nga tani.

Ne nuk mendojmë se Apple po nxiton për të filluar këtë projekt

Kur flasim për këtë projekt të makinave inteligjente Apple ose më saktë softuerin që Apple mund të shtojë në makina, nuk besojmë se ata nguten shumë për ta lansuar atë dhe se megjithëse është e vërtetë mund të jetë një përparim ose një përparim më shumë në ky sektor, Apple nuk do të rrezikojë të nxjerrë në treg një produkt të përfunduar dobët duke lëvizur datat përpara. Kjo tha, duhet të theksohet se ata kanë punuar në të për vite me rradhë dhe se ne nuk mund të përjashtojmë asgjë kur bëhet fjalë për Apple.

Në këtë rast, do të jetë e nevojshme të jemi të vetëdijshëm për thashethemet dhe lajmet që vazhdojnë të mbërrijnë në këtë drejtim, edhe pse është e vërtetë që Ne nuk besojmë se lançimi i kësaj "Apple Car" në muajt e ardhshëm është një përparësi për Apple. Sido që të jetë, News Daily News, pohon ardhjen e saj për vitin e ardhshëm, ne do të shohim se çfarë do të ndodhë brenda një kohe të shkurtër dhe nëse ata më në fund duhet të tërheqin lajmet e botuara disa orë më parë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Imazhi i mbajtësit të vendit Manuel Martinez Molero dijo

    Nuk e kisha idenë që Appel po hynte në fushën e automjeteve, por nëse po, do të jetë kënaqësi të shoh gjërat që Apple bën në këtë sektor.