Readdle's Spark ka shtuar shumë përmirësime në azhurnimin e tij

Gjithmonë na pëlqen të hedhim një vështrim të mirë në App Store iOS në mënyrë që falë iPhone News të jeni të vetëdijshëm për të gjitha lajmet. Menaxheri i postës elektronike po bëhet gjithnjë e më shumë një element i domosdoshëm për shumë përdorues, kjo është arsyeja pse ne jemi gjithmonë të vetëdijshëm për lajmet që ndodhin në këtë drejtim.

Fakti që Newton u pagua ka bërë që Shkëndija të përfitojë nga përdoruesit, dhe rastësisht ata e kanë shfrytëzuar rastin për të kopje shumë nga funksionalitetet e tij për të mirë. Aq shumë sa që Përditësimi i fundit i Spark nuk do të bëjë që të humbasësh ndonjë menaxher tjetër të postës elektronike të paguar, le të shohim se cilët janë ata.

Opsioni më interesant i Spark për menaxhimin e postës elektronike është të jeni në gjendje të shtyni dërgimin, megjithatë, ne vazhdojmë të na mungojë sistemi i kontrolli i dyfishtë që na lejon të kontrollojmë nga kutia hyrëse nëse postat elektronike janë lexuar në kohë reale, një funksion që përfshijnë disa menaxherë pagese.

- Shtuan menu të reja të ndihmës për veçoritë "Dërgo më vonë", "Kujtime" dhe "Shtyrja".
- Tani mund të përdorni opsionin e alarmit për tiparin Reminder.
- Opsioni i quajtur "Shërbime Shkëndija" gjendet në "Opsionet" dhe aktivizon tiparet "Më vonë dhe njoftimet".
- Ndërfaqja e rregulluar e postuesit të ekranit të ndarë.
- Përmirësimet në zgjerimin e aksioneve, tani dërgoni email në mënyrë të pavarur nga Spark.
- Përmirësim i madh në mekanizmat rezervë në funksionin Send Later.
- Përmirësimet e performancës dhe stabilitetit.

Në çdo rast, Spark është një aplikacion Readdle, me një peizazh të njohur të aplikacioneve me cilësi të lartë. Compatibleshtë i pajtueshëm me të gjitha pajisjet iOS dhe watchOS dhe nuk zë aspak hapësirë, mund ta provoni, veçanërisht pasi është falas.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.