IOS 9.3.1 Lidhje Shkarkimi për iPhone, iPod Touch dhe iPad

iOS 9.3.1

Të enjten e kaluar, 31 mars, Apple lëshoi ​​iOS 9.3.1 për të rregulluar një defekt që nuk lejonte përdoruesit të hynin në disa lidhje. Më e zakonshmja është që ne mund të shkarkojmë versionin e ri pa probleme të mëdha, por ekziston gjithashtu mundësia që ne të mos mund ta shkarkojmë dhe, logjikisht, nuk mund të azhurnojmë. Nëse kjo ka qenë çështja juaj, më poshtë keni iOS 9.3.1 lidhjet e shkarkimit për iPhone, iPod Touch dhe iPad.

IOS 9.3.1 Lidhje Shkarkimi për iPhone

IOS 9.3.1 Lidhje Shkarkimi për iPad

IOS 9.3.1 Lidhje Shkarkimi për iPod touch

Si të instaloni skedarin e shkarkuar iOS 9.3.1 .ipsw

 1. Ne lidhim iPhone, iPod Touch ose iPad me kompjuterin tonë.
 2. Ne hapim iTunes.
 3. Ne klikojmë në ikonën e pajisjes që do të ndryshojë në varësi të asaj që kemi lidhur.
 4. Ne zgjedhim pajisjen tonë. Rivendosni iPhone
 5. Me tastin ALT në Mac ose Shift në Windows të shtypur, ne klikojmë në Restore ose Update.
 6. Ne kërkojmë për të shkarkuar .ipsw dhe pranojmë.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

6 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Ndërmarrje dijo

  Ju faleminderit.

 2.   Edu dijo

  Ende nuk e kuptoj pse shpenzohen duke vendosur lidhje, nëse gjëja më e lehtë bëhet nga cilësimet në telefonin tuaj

  1.    iDavid dijo

   Për shkak se arsyet nuk janë gjithmonë të njëjta, në rastin tim kam pasur një problem hardware (bateri), i cili nuk më lejon të filloj, por të restauroj, këto lidhje janë shumë të dobishme, ju nuk jeni personi i vetëm në planet

 3.   IOS 5 Përgjithmonë dijo

  Gjëja më e lehtë është të mos azhurnoni

 4.   Nicolas dijo

  Meqenëse azhurnohem në iOS 9.3.1 Siri dhe diktimi nuk funksionon për mua. Nëse audio dhe regjistrimi i shënimeve nga ju funksionon. A i ka ndodhur dikujt?

 5.   Betiguti dijo

  Më tregon se ekziston një gabim i firmware-it kur përpiqesh të zgjedhësh lidhjen… Çfarë mund të bëj për këtë? Faleminderit shume