Carrefour 3D Toys, një katalog lodrash siç nuk i keni parë kurrë më parë

lodra-3d-carrefour

Apple është e përkushtuar fuqimisht për realitetin e shtuar, por nuk duket se është i vetmi, dhe kjo është që Carrefour ka lansuar një katalog interaktiv të lodrave, në mënyrë që të kapë në mënyrë korrekte vëmendjen e më të voglës së shtëpisë falë imazheve të saj të pabesueshme . Në këtë mënyrë, udhëtimi nëpër botën e lodrave do të jetë shumë më argëtues, megjithëse ndoshta kjo mund të shkaktojë shqetësime për disa prindër, të cilët do të duhet të dëshmojnë me një teknologji të paparë kurrë, sesi fëmijët e tyre zbrazin xhepat e tyre në bazën e lodrave të mira për Krishtlindje. Ne do të hedhim një vështrim në aplikacionin Carrefour 3D Toys për këtë vit 2016.

Siç e dini mirë, realiteti i shtuar konsiston në përdorimin e kamerës dhe një softueri që shton imazhe, lëvizëse ose statike, që duket se janë aty, edhe pse në realitet nuk janë. Kështu na e paraqet Carrefour.

Ky aplikacion përdor realitetin e shtuar. Për ta përdorur atë, është thelbësore të keni katalogun e lodrave Carrefour 2016. Një mund ta merrni falas në supermarketin tuaj më të afërt Carrefour. Vrapo për një!

Gëzoni një përvojë të pabesueshme 3D me katalogun e lodrave 2016. Ju do të jeni në gjendje të Krishtëlindjes në 3D me më shumë se 116 faqe me realitet të shtuar dhe më shumë se 140 lodra në 3D. Thjesht merrni katalogun tuaj të lodrave 2016 në çdo hipermarket Carrefour dhe shkarkoni këtë aplikacion. Ju do të shihni lodrat tuaja të preferuara të marrin jetë para syve tuaj!

Me funksionin "Unë po ju pyes", ju mund të zgjidhni lodrat që ju pëlqejnë më shumë për t'i shtuar në menunë tuaj. Kur të keni mbaruar, mund ta ruani për t'ia dërguar Santa Claus ose Tre Burrave të Urtë.

Aplikacioni peshon 204 MB, pak yndyrë për një katalog, por ne e kuptojmë se për shkak të përdorimit të realitetit të shtuar ka qenë e mundur ngjitja e hardhisë për sa i përket të dhënave. Nga ana tjetër, aplikacioni po merr vlerësime shumë pozitive në App Store iOS dhe rezultati është spektakolar, ne nuk do ta mashtrojmë veten. Përfitoni nga aplikimi falas i katalogut 3D Carrefour për blerjet tuaja për Krishtlindje.

[apeksti 1166136822]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jezus Diaz dijo

    Kjo është playmobil shumë e vjetër tashmë i ka këta katalogë interaktivë për një kohë të gjatë