Lojëra falas PS4 dhe PC Brawlhalla tani e disponueshme për iOS

Brawlhalla

Fornite, Call of Duty: Warzone, Paladins ... janë disa nga titujt falas në dispozicion si për PC ashtu edhe për tastierë, lojëra që integrojnë një seri blerjesh në aplikacion që ndikojnë vetëm në estetikën e karakterit, jo në aftësitë e tyre. Duke lënë zhanrin e Battle Royale, ne gjithashtu gjejmë tituj të tjerë falas po aq interesant.

Ne po flasim për Brawlhalla, një titull Ubisoft platformë me shumë lojtarë që sapo zbriti në App Store, dhe si versionet për PC dhe tastierë, është në dispozicion për shkarkim plotësisht falas dhe na ofron blerje brenda aplikacionit që vetëm modifikojnë pamjen e karakterit.

Brawlhalla është një lojë luftarake falas me mbi 40 milion lojtarë. Ky titull na lejon të shijojmë lojëra në internet me deri në 8 lojtarë në të gjitha platformat në të cilat është në dispozicion, kështu që nuk ka asnjë justifikim për të mos luajtur me miqtë tanë, pavarësisht nga platforma që ata përdorin.

Brawlhalla

Çfarë na ofron Brawlhalla

 • Konkurrues Online 1vs1 dhe 2vs 2 - Kaloni nga niveli i Tin në Platinum. Luftoni armiqtë vetëm ose bashkohuni me miqtë tuaj. Loja ju përputhet me lojtarë të të njëjtit nivel.
 • Modalitetet falas për të gjithë 4 lojtarë - Ndeshje të shpejta ku luftojnë 4 lojtarë dhe vetëm një mund të fitojë (si në Immortals).
 • Crossplay - Fto deri në 8 nga miqtë e tu nga të gjitha platformat në lojëra të personalizuara: 4vs4, 1vs3, 2vs2, të gjitha kundër të gjitha ...
 • Modalitetet e ndryshme të lojës: Brawlball, Bombsketball, Capture the Flag, Kung-Foot dhe shumë më tepër mënyra lojëra partie.
 • Salla e Trainimit - Dhoma ku ne mund të praktikojmë aftësitë e secilit prej personazheve në mënyrë që të kontrollojmë hitbox-et, lëndimet e dëmtuara ... dhe të jemi më të mirët në secilën betejë.

Brawlhalla

Nëse e keni shijuar tashmë këtë titull në tastierë ose PC, do të shihni se si versioni për iOS (gjithashtu i disponueshëm për Android), është i njëjti version, me shumë pak dallime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.