Lojërat Kingdom Rush Frontiers dhe Kingdom Rush Origins janë falas për një kohë të kufizuar

Mbretëria e Rush

Për shkak të koronavirusit, shumë prej nesh e gjejnë veten të mbyllur në shtëpi pa qenë në gjendje të largohen, përveç në raste specifike. Këto ditë izolimi na lejojnë të kapim pas punët e shtëpisë dhe serialet ose filmat që ne ende nuk kishim parë. Por, është gjithashtu koha për të shijoni lojërat tona të preferuara dhe provoni tituj të rinj.

Zhvilluesi uruguajan Ironhide Game Studio, bën të pamundurën për ta bërë pritjen më të qetë dhe deri më 22 mars, ai na lejon shkarkoni plotësisht falas Kingdom Rush Frontiers dhe Kingdom Rush Origins, dy tituj që mund t'i shijojmë si në iPhone, iPad dhe iPod touch.

Kingdom Rush Kufij

Në këtë titull, i treti në serinë e fituar me çmime Kingdom Rush, ne fillojmë një udhëtim prapa në fillim, para se Vez'nam të synonte të kërcënojnë mbretërinë me perlë të pushtetit.

Titulli është në dispozicion për të dy iPhone dhe iPad. Versioni që duhet të shkarkoni për të shijuar këtë titull në iPad është HD.

Mbretëria Rush Origins

Në Kingdom Rush: Kufijtë drejtuar trupave tona toka ekzotike plot me dragua, bimë njerëzore dhe fshatra qeniesh nga bota e nëndheshme ku do të luftojmë me kulla të reja, nivele të reja me të cilat lehtë mund t’i shesim armiqtë tanë.

Titulli është në dispozicion për të dy iPhone dhe iPad. Versioni që duhet të shkarkoni për të shijuar këtë titull në iPad është HD.

Lojëra të tjera falas

Lojëra të tjera që gjithashtu ne mund të shkarkojmë për një kohë të kufizuar falas dhe cilat janë ato të destinuara për të vegjlit Ata janë Dr. Panda Bath Time, Dr. Panda School, Dr. Panda në Hapësirë, qyteti Hoopa dhe Dr. Panda dhe Shtëpia e Dodo. Të gjithë këta tituj janë pa reklama dhe nuk përfshijnë asnjë lloj blerjeje në aplikacion. Për jo aq të rinj, ne kemi Alto's Adventure dhe Alt0's Oddysey gjithashtu në dispozicion falas për një kohë të kufizuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.