Froni i Hekurt, luftoni për të qenë mbreti midis lojtarëve nga e gjithë bota

Lojërat masivisht me shumë lojtarë në internet (MMO) janë tërbuar. Luftimi me dhjetëra ose qindra kundërshtarë për të arritur qëllimin përfundimtar është vërtet problematik, dhe nëse kësaj i shtojmë strategjinë si një element themelor, rezultati përfundimtar është një titull si Iron Thron, nga Netmarble, i cili sapo ka dalë në App Store dhe Google Play.

Truri dhe muskujt do të shqyrtohen në kjo lojë strategjie në internet me të cilën ka tashmë më shumë se një milion përdorues të para-regjistruar për t'u bërë mbret i Fronit të Hekurt, duke përdorur shpata dhe magji për ta arritur atë. Ju keni të gjitha informacionet më poshtë.

Errësira ngadalë po mbulon Tokën, dhe kjo është arsyeja pse ata kanë nevojë për ju. Ju jeni një pasardhës i "të parëlindurve" dhe keni detyrimin të veproni sepse keni fuqinë për të eleminuar këtë kërcënim dhe kështu të jeni në gjendje të ndihmoni njerëzit. Por, çfarë ka të keqe të shfrytëzosh rastin dhe të bëhesh mbret gjatë rrugës? Për të arritur këtë objektiv të dyfishtë do të duhet merrni përsipër ushtri, kapërceni sfidat dhe betejat fantastike në kohë reale. Të gjithë kësaj ne duhet të shtojmë disa grafikë 3D me rezolucion të lartë që duken spektakolare në ekranet e pajisjeve tona.

Kur nuk po kontrolloni trupat tuaj drejt fitores brenda fushatës kryesore, ata që duan diçka më shumë mund ta gjejnë atë në mënyrën player vs player (PVP). Betejat deri në vdekje midis ekipeve prej njëzet vetësh kërkojnë bashkëpunim, por edhe konkurrencë, dhe nëse doni vetëm këtë të fundit, do të keni mundësinë e Battle Royale. Loja është tashmë e disponueshme në App Store dhe është në përputhje me iPhone (nga iPhone 5) dhe iPad (nga iPad mini 2 dhe iPad 3) kështu që ju mund të filloni të testoni aftësitë tuaja si strateg tani.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.