Më i miri i javës në Actualidad iPhone

Kopertina-më e mira-e-javës

Sot ju prezantojmë një mënyrë e re për të mbledhur lajmet më të rëndësishme të javës në lidhje me iPhone në veçanti dhe Apple në përgjithësi.

Ka gjithnjë e më pak kohë që Apple të festojë një fjalim të ri në të cilin më në fund do të jemi në gjendje të shohim se si është iPhone 7 i ri dhe së fundmi do të jemi në gjendje të kontrollojmë nëse të gjitha thashethemet që ne kemi publikuar deri më tani janë të vërteta apo janë thjesht rrjedhje të rreme për të fituar famë në gjithçka që lidhet me Apple. Këtë javë ne jemi kthyer për të folur në lidhje me thashethemet dhe rrjedhjet e reja në lidhje me iPhone 7, për rregullimet e reja që kanë arritur Cydia përveç aplikacioneve më interesante falas dhe pasi nuk mund të mungonin ne kemi folur edhe për disa nga lajmet që versioni do të na sjellë fundin e iOS 10, i cili do të vijë krah për krah me prezantimin e modeleve të reja të iPhone 7.

Lajme dhe thashetheme në lidhje me iPhone 7

Shkulje të reja të pajtueshme me iOS 9.3.3 dhe versionet e mëparshme

Lajme në lidhje me iOS 10

Tutorials


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.