Më i miri i javës në Actualidad iPhone

Kopertina-më e mira-e-javës

Këtë javë duket se edhe kinezët, të cilët nuk ndalen së filtruari lajmet / thashethemet në lidhje me iPhone 7, kanë shkuar me pushime, pasi vështirë se kemi pasur lajme në lidhje me modelin tjetër që Apple do të nisë në treg për disa javë . Po sikur të kemi pasur ka shumë lajme në lidhje me Apple Music, Spotify dhe ekskluzivitetet e famshme Me sa duket kanë mbaruar, të paktën për të gjithë artistët që janë nën etiketën Universal Music dhe si provë e kësaj kemi që albumi i fundit i Lady Gaga nuk ka arritur në Apple Music para askujt tjetër, si në vitet e mëparshme.

Apple Music dhe konkursi

Festivali i Muzikës Apple 2016

iPhone 7 dhe thashethemet e tij

spigen-iphone-7-plus

iOS 9.3.x dhe jailbreak

Pa titull

Tutorials

urtësi-iOS


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.