Më shumë imazhe se si do të jetë kutia e karikimit të AirPods me anulimin e zhurmës

Brezi i 3-të i AirPods

Kemi folur për disa javë për AirPod-et e ardhshëm që Apple mund të hedhë në treg në mënyrë që të përpiqemi të kënaqim të gjithë ata përdorues që kërkojnë jo vetëm një cilësi më të lartë të zërit në AirPods, por edhe një sistem aktiv i anulimit të zhurmës, siç është ofruar tashmë nga shumë prodhues aktualë.

Por për të ofruar një sistem anulimi të zhurmës, dizajni i AirPods duhet të ndryshojë dhe të miratojë një sistem në vesh që është e bashkangjitur në vesh për të izoluar në mënyrë aktive mjedisin. Ky lloj izolimi do të shtohej një sistem anulimi i zhurmës që ne mund ta aktivizonim dhe çaktivizonim në përputhje me nevojat tona.

AirPods Pro

Për momentin kemi parë disa imazhe që na tregojnë një dizajn mjaft të veçantë, shumë të ndryshëm nga AirPods të Apple, AirPods bazuar në EarPods. Por jo vetëm që dizajni do të ndryshojë por kutia e krijuar për t'i ngarkuar dhe ruajtur ato do të jetë krejtësisht e ndryshme.

Sot ju tregojmë dy imazhe të reja që korrespondojnë me kutinë e gjeneratës së tretë AirPods, AirPods Pro siç e quajnë disa. SlashLeaks, ka postuar këto dy imazhe, pra ato ndoshta përputhen me produktin përfundimtar.

Sipas burimeve në zinxhirin e furnizimit, Apple ka në plan ta lëshojë këtë produkt në fund të Tetorit. Nëse marrim parasysh që jemi në datën 26, ka shumë pak ditë deri në fund të muajit, kështu që nisja ndoshta do të jetë në fillim të nëntorit.

Sipas të njëjtave burime të furnizimit, teknologjia e anulimit të zhurmës Do të jetë e njëjta gjë që është aktualisht në Apple Beats Solo Pro dhe çmimi i tij do të jetë rreth 260 dollarë. Me iOS 13.2, u zbulua imazhi i parë se si do të jenë këta AirPod të gjeneratës së tretë, një imazh shumë i ngjashëm me atë që SlaksLeaks kishte publikuar më parë gjithashtu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.