Mësoni të programoni në iOS me këto kurse ekskluzive oferte

Mësoni të programoni në iOS me këto kurse ekskluzive oferte

Që kur Steve Jobs prezantoi iPhone origjinal një dekadë më parë, peizazhi i komunikimit celular ka pësuar një transformim të thellë dhe themeli i tij qëndron te aplikacionet. Gjatë këtyre viteve, shumë njerëz kanë marrë rrugën e aplikimit dhe zhvillimit të lojës dhe kanë arritur të bëhen profesionistë të vërtetë që jetojnë në atë për të cilën janë më të apasionuar: programoni dhe ndërtoni aplikacione të cilat i shijojmë çdo ditë në iPhone dhe iPad.

Tani edhe ju mundeni mësoni se si të programoni në iOS në një mënyrë të rehatshme dhe të lehtë falë kësaj përzgjedhjeje të tre kurseve që mund të gjeni në platformën Udemy dhe për të cilat ne ju ofrojmë një promovim ekskluziv.

Kursi i plotë iOS 11 dhe Swift: Nga Zero tek Eksperti me JB

Me këtë kurs ju do të mësoni të programoni vetë aplikacionet dhe lojërat tuaja në iOS 11 për iPhone dhe iPad duke përdorur gjuhën e programimit Swift, suita e zhvillimit e krijuar posaçërisht nga Apple.

Me "Kursin e plotë të iOS 11 dhe Swift" ju do të bëheni një zhvillues profesionist në një nivel ekspertësh, edhe nëse nuk keni njohuri të mëparshme në këtë fushë. Ju do të mësoni të përdorni Xcode 9 dhe kornizat e zhvillimit të tilla si CoreML, MusicKit, ARKit ose PDFKit, si dhe gjuhën e programimit Swift 4 dhe shumë më tepër përmes një programi trajnimi interaktiv që përfshin 56 orë video që mund t'i shihni në çdo kohë dhe vend përmes uebit, pajisjeve mobile dhe madje edhe nga televizioni juaj, si dhe duke përfshirë 30 artikuj, 41 burime plotësuese, një mori detyrash dhe aksesi gjatë gjithë jetës.

Hyni në këtë kurs me një zbritje ekskluzive për lexuesit e iPhone News këtu.

Xamarin iOS: Mësoni nga Scratch to Expert

Me Kursin «Xamarin iOS» do të bëni mësoni funksionet kryesore të iOS nga e para si një hap paraprak dhe thelbësor për t'u bërë një profesionist i vërtetë në zhvillimin e aplikacioneve dhe lojërave duke përdorur programin Visual Studio për Mac në gjuhën programuese C #.

Mësoni të programoni në iOS me këto kurse ekskluzive oferte

Onlyshtë e nevojshme vetëm që të keni një kompjuter Mac dhe njohuri elementare në C # sepse të gjitha mësimet fillojnë nga e para, pa ndonjë projekt të ngarkuar paraprakisht, kështu që ju mund të mësoni të programoni hap pas hapi. Përdorimi i skedave në iOS, gjesti i prekjes, gjesti i rrotullimit, ruajtja në SQLite, animacioni spirancë, gjenerimi i skedarit IPA nga Visual Studio, përgatitja për botimin e aplikacionit, njoftimi lokal dhe shumë më tepër, ato përbëjnë vetëm një shembull të vogël të gjithçkaje çfarë do të mësoni me këtë kurs.

Ky kurs përfshin 5,5 orë mësime me video Tek i cili mund të përdorni sa herë që dëshironi, duke vendosur ritmin tuaj të të mësuarit dhe nga çdo pajisje.

Hyni në këtë kurs me një zbritje ekskluzive për lexuesit e iPhone News këtu.

Kurs për hartimin e aplikacioneve - aplikacione - për iOS dhe Android

Dhe së fundmi, ne paraqesim këtë program trajnimi me të cilin do të jeni në gjendje të mësoni hartoni aplikacione dhe lojëra jo vetëm për iOS, por edhe për konkurrencën, Android.

Me këtë kurs ju jo vetëm që do të keni njohuritë e nevojshme për të zhvilluar një aplikacion që i përgjigjet nevojave specifike të një biznesi, por gjithashtu ju do të mësoni se si ta bëni këtë aplikacion fitimprurës Dhe sigurisht, ju do të mësoni të bëni një prototip interaktiv që mund t'ua paraqisni klientëve tuaj.

Mësoni të programoni në iOS me këto kurse ekskluzive oferte

Ju do të mësoni nga e para, atëherë nuk do të keni nevojë për njohuri specifike të mëparshme në dizajnin grafik, megjithëse rekomandohet gjithmonë. E vetmja gjë që ju nevojitet është një Mac dhe një pajisje iOS dhe, natyrisht, vërtet dëshironi të mësoni dhe të bëheni një profesionist i dizajnit të aplikacioneve përmes një material me cilësi të lartë i përbërë nga video, artikuj dhe burime Shtesa në të cilat do të keni qasje nga kudo dhe në çdo kohë.

Hyni në këtë kurs me një zbritje ekskluzive për lexuesit e iPhone News këtu.

Ofertë ekskluzive: Promovimi prej 10 dollarësh për përdoruesit e tanishëm të iPhone skadon: 31 tetor. Kurset me vlerë deri në 200 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Markseri dijo

    Shumë joshëse, Faleminderit për informacionin