Oferta interesante të Amazon për produktet e Apple

marrëveshje mac mini

Edhe një herë, djemtë nga Amazon na vunë në dispozicion një seri interesante marrëveshjet për produktet e Apple si iPhone, Apple Watch, Mac mini.

Nëse dëshironi të bëni Shpati i janarit është më i durueshëm dhe po mendonit të rinovoni një pajisje Apple, nuk duhet ta humbisni këtë mundësi.

Mac mini nga 719 euro

El Mac mini me procesorin M1 të cilin Apple e lëshoi ​​në 2020, është në dispozicion në Amazon në dy versione me çmimin e tij të ulët të të gjitha kohërave.

  • Nga njëra anë, ne gjejmë Mac mini me 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëse. për vetëm 719 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 799 euro.
  • Nëse 256 GB nuk është e mjaftueshme për ju, mund të zgjidhni modelin SSD 512 GB, i cili aktualisht është Ka një çmim prej 799 euro, duke zbritur nga 1.029 euro.

iPhone 13 Pro 512 GB për 1.319 euro

iPhone 13 Pro me 512 GB hapësirë Ka një çmim të rregullt prej 1.509 euro, megjithatë, në Amazon mund ta gjejmë me një zbritje prej 13%. çmimi i tij përfundimtar prej 1.319 euro.

iPhone 13 256 GB për 969 euro

iPhone 13 në versionin e tij 256 GB disponohet me një 6% zbritje dhe një çmimi përfundimtar prej 969 euro, duke zbritur nga 1.029 euro e zakonshme.

iPhone 12 64 GB për 697 euro

Një tjetër ofertë interesante në iPhone, e gjejmë në iPhone 12 64 GB në ngjyrë të zezë, i cili ka një çmimi 697 euro, e cila është një zbritje në çmimin e tij të zakonshëm prej 14%.

Nëse versioni 64 GB është i shkurtër, modeli 128 GB është gjithashtu në shitje, megjithëse me një 7% zbritje y një çmim përfundimtar prej 787 euro.

iPhone 12 mini nga 647 euro

iPhone 12 mini in të gjitha versionet tuaja të ruajtjes, disponohet edhe me ulje te ndryshme.

Apple Watch Series 7 41 mm për 399 euro

Apple Watch Series 7 41 mm në (PRODUCT) të kuqe e ulët nga 429 euro e zakonshme deri në 399 euro.

Apple Watch Series 7 45 mm për 436 euro

Nëse jeni duke kërkuar për një model më të madh, versioni 45 mm i Apple Watch Series 7 është gjithashtu i disponueshëm në shitje për 436 euro, e cila është një 5% zbritje mbi çmimin e tij të zakonshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)