MásMovil gjithashtu parashikon të Premten e Zezë me këto oferta

Praktikisht që nga fillimi i tij dhe para se të miratohej nga gjithnjë e më shumë vende E Premtja e Zezë ishte përqendruar në produktet e teknologjisë, por ndërsa vitet kanë kaluar, ne mund të gjejmë oferta të të gjitha llojeve, nga produktet elektronike te, për shembull, dyshekët, përmes produkteve që lidhen me teknologjinë, siç janë tarifat e të dhënave celulare.

MásMovil është një nga kompanitë që më shumë është rritur në sektorin e telefonisë dhe aktualisht jo vetëm që na ofron tarifa të lëvizshme, por gjithashtu na ofron internet në shtëpinë ose biznesin tonë me çmime shumë tërheqëse. Më poshtë ju tregojmë të gjitha ofertat e MásMovil për të Premten e Zezë. Këto oferta janë në dispozicion vetëm këtë javë.

Tarifat e MásMovil për të Premten e Zezë

Vlerësoni Plus 4G

Shkalla MásMovil Plus 4G rritni koncertet e kësaj norme duke kaluar nga 4 GB e zakonshme në 8 GB për vetëm 16,90 euro në muaj, gjatë tre muajve të parë dhe përfshin thirrje të pakufizuara. Çmimi i zakonshëm i kësaj norme është 19,90 euro në muaj.

Vlerësoni Plus 8 GB

La Plus 8 GB normë e MásMovil Isshtë zgjeruar për të na ofruar dyfish GB, kështu që ne mund ta shijojmë atë për vetëm 19,90 euro gjatë tre muajve të parë të 16 GB në muaj plus thirrje të pakufizuara. Çmimi i zakonshëm i kësaj norme është 24,90 euro.

Fibër 50 Mb + thirrje të pakufizuara dhe 4 GB

Nëse kemi dashur të ndryshojmë jo vetëm operatorin, por edhe ofruesin e Internetit në shtëpinë tonë, norma e fibra në 50 Mb + thirrje të pakufizuara dhe 4 GB nga MásMovil na ofron 8 GB shfletim celular, 300 MB fibra dhe thirrje të pakufizuara për vetëm 36,89 euro në muaj, gjatë tre muajve të parë. Çmimi i zakonshëm i kësaj norme është 39,89 euro në muaj.

Fibër 300 Mb + thirrje të pakufizuara dhe 8 GB

Por nëse shkalla e mësipërme bie shpejt, ne mund të zgjedhim Shkalla Másmovil në 300 Mb + thirrje të pakufizuara dhe 8 GB, e cila na ofron të njëjtat karakteristika si ajo e mëparshme, por në vend të 8 GB, ai limit shtrihet në 16 GB, një sasi më shumë se e arsyeshme e të dhënave në mënyrë që të mos mbarojnë të dhënat në javën e parë të muajit. Çmimi i zakonshëm i kësaj norme është 54,89 euro në muaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.