Mbulesë lëkure Nomad për ngarkuesin Magsafe

Dëshironi të mbuloni ngarkuesin tuaj MagSafe me një këllëf lëkure me të njëjtin dizajn që përdorni për iPhone 12 tuaj? Epo tani mundeni me kopertinën e re të lansuar nga kompania e njohur Nomad e quajtur: Nomad Mbulesë lëkure për MagSafe.

Kur shohim aksesorët që kjo firmë ka në katalogun e produkteve të saj, kuptojmë se kemi të bëjmë me një kompani vërtet të fuqishme me një gamë të gjerë të produkteve të disponueshme. Në këtë rast është një mbulesë për ngarkuesin MagSafe të iPhone 12 ose 12 Pro tuaj.

Ky aksesor shton ngarkuesin me trashësi 2,4 mmDizajni i saj është i hollë dhe është bërë prej lëkure nga firma e njohur e Çikagos, Horween Leather Co., një nga fabrikat e lëkurës më të vjetra në Shtetet e Bashkuara. Me kalimin e kohës, lëkura e nxirë e perimeve të papërpunuara modifikon pamjen e saj, duke zhvilluar një fund që mund të themi se është unik në këtë material. Nga dita në ditë në 100, aksesorët që ata kanë në katalogun e tyre i rezistojnë përkryer kalimit të kohës, duke ofruar konsum natyror që lë një karakter unik në aksesorin tuaj.

Sigurisht që është diçka që unë personalisht nuk do ta blija, por për ata që duan të mbrojnë pjesën e pasme të ngarkuesit MagSafe, ky opsion është vërtet i mirë. Ky aksesor i ri i lëshuar nga Nomad mund të gjendet në faqja zyrtare e Nomad në ngjyrë kafe dhe të zezë. Ju tashmë e dini që në këtë rast me Nomad është më mirë të kërkoni një distributor zyrtar të firmës në vendin tonë pasi që nëse bleni në internet direkt transporti mund të jetë më i shtrenjtë se vetë aksesori. Në këtë kuptim, çmimi i këtij këllëfi prej lëkure për ngarkuesit MagSafe qëndron në 24,95 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.