Mujjo shton ngjyrën e gjelbër në mbulesat e tyre prej lëkure

Dhe është se ardhja e ngjyrave në katalogun e gjerë të mbulesave prej lëkure në Mujjo është një realitet. Në këtë rast kemi mundësinë të shohim në vetën e parë këllëfët prej lëkure "Full Leather Case" dhe "Leather Wallet Case" në ngjyrë jeshile të quajtur Pllaka jeshile. Ky model mbulesash ose më saktë kjo ngjyrë e mbulesave është në dispozicion ekskluzivisht për iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro Max, kështu që ato shtohen direkt në pjesën tjetër të ngjyrave të disponueshme për këto modele, të cilat nuk janë të pakta.

Rastet Mujjo janë sinonim i cilësisë dhe ne kemi testuar këto raste për iPhone për një kohë të gjatë (megjithëse ato i kanë edhe për Samsung Galaxy S9) dhe e vërteta është se cilësia e tyre nuk është e diskutueshme. Kalimi i kohës në rastet prej lëkure është i dukshëm dhe logjikisht kur ato janë të lyer më shumë, por me të vërtetë mund të themi se ato i rezistojnë përkryer kalimit të kohës dhe i vetmi negativ që gjejmë në to është se në pjesën e poshtme nuk mbulon plotësisht iPhone , ka hapjen në pjesën e lidhësit Lightning dhe kjo është diçka që shumë përdoruesve nuk u pëlqen edhe pse është e vërtetë që mbrojtje nga rënia aksidentale Shtë më se e mjaftueshme.

Kjo ngjyrë e re gjithashtu bashkohet me të gjelbrën më të habitshme, modelet Alpine Green që janë më të mrekullueshme për të thënë të paktën. Në këtë rast, modeli që më pëlqen më shumë është Këllëfi prej lëkure lëkure, pasi ofron mundësinë e shtimit të një karte krediti, disa dokumente ose para në pjesën e pasme për të shmangur mbajtjen e kuletës. Unë e kuptoj që ka shumë njerëz që nuk e pëlqejnë këtë për shkak të çështjes së: "nëse unë humbas iPhone, unë humbas dokumentacionin" kështu që për ta ekziston versioni Këllëf i plotë prej lëkure, e cila është e njëjtë në gjithçka, por pa mundësinë për të ruajtur dokumente ose para në pjesën e pasme.

Të dy modelet janë të reja dhe mund të jenë interesante për ata përdorues që janë në kërkim të një kase për iPhone-in e tyre. Mos harroni se në këtë ngjyrë ato janë në dispozicion vetëm për iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro Max. Këto mbulesa të reja dhe pjesa tjetër e modeleve dhe ngjyrave të disponueshme mund të gjenden direkt në faqja në internet e Mujjo madje edhe në disa dyqane të specializuara.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.