Përfitoni nga zbritjet në produktet shtëpiake Koogeek

Koogeek është një nga markat më të njohura në segmentin e produkteve shtëpiake. Firma ka një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë të dizajnuara për ta bërë jetën tonë shumë më të thjeshtë. Meqenëse ato na lejojnë të kontrollojmë shumë aspekte në shtëpi me një pajisje, të cilën në shumë raste mund ta kontrollojmë me një aplikacion në celularin tonë.

Përveç kësaj, është e zakonshme që të ketë promovime në produktet Koogeek në Amazon. Tani është rasti, kur gjejmë një përzgjedhje të produkteve të tyre, përveç disa produkteve Dodocool, të disponueshme me çmimin më të mirë. Një mundësi e mirë për t'u marrë parasysh.

Koogeek -Monitorues i temperaturës 

Monitorues i ajrit dhe temperaturës Koogeek

Ne fillojmë me këtë pajisje që është përgjegjëse për monitorimin e cilësisë së ajrit në shtëpinë tonë, përveç matjes së temperaturës ose lagështisë në kohë reale, ndër të tjera. Në këtë mënyrë, ne kemi informacion mbi këto të dhëna në çdo kohë, për të ditur nëse është shumë e nxehtë ose nëse cilësia e ajrit është ashtu si dëshirohet, ose nëse duhet të ajrosim shtëpinë për të marrë ajër të pastër. E gjithë kjo kontrollohet me këtë pajisje të markës.

Ashtu si shumë produkte Koogeek, është i pajtueshëm me Apple HomeKit, i cili lejon një përdorim më të thjeshtë, përveç integrimit të tij me pajisjet e tjera në shtëpinë tonë. Ka gjithashtu një sensor lëvizjeje të integruar, i cili ju lejon të aktivizoni funksionin inteligjent të zgjimit dhe dritën LED të natës, e cila do të ndriçohet kur zbulohet lëvizja. Drita e natës mund të ndizet ose fiket gjithashtu duke përdorur aplikacionin e kompanisë ose Siri. Konsumi i tij i energjisë është gjithashtu i ulët dhe ka një konfigurim të thjeshtë.

Në këtë promovim të produkteve Koogeek ju jeni në dispozicion me një çmim prej 89,99 euro në Amazon. Një zbritje prej 25% në çmimin e saj, e cila mund të arrihet me këtë kodi i zbritjes: A4FZP54I , se mundemi Nuk u gjet asnjë produkt.

Oferta do të jetë në dispozicion deri më 28 qershor 2019.

Koogeek, dry i bllokimit biometrik 

Jastëk bllokues

Së dyti gjejmë këtë dry të kyçjes. Ne mund ta zhbllokojmë atë me gjurmën e gishtit tonë shpejt, pasi në vetëm 0,8 sekonda hapet. Pra, është një mundësi shumë e dobishme për Koogeek. Përveç kësaj, mund ta përdorim nga disa persona në shtëpi, pasi mund të ruajë deri në 50 gjurmë gishtash, siç konfirmohet nga kompania. Ka një bateri që mund të zgjasë deri në 1 vit dhe lejon rreth 30.000 operacione mbylljeje. Mund ta përdorim për një kohë të gjatë pa ndonjë problem.

Falë aplikacionit Koogeek ne mund të menaxhojmë shumë aspekte të tij. Pra, ne e dimë se kush e ka përdorur atë, ose kur është përdorur. Ne madje mund të konfigurojmë mesazhet e urgjencës, në rast se ato janë përdorur. Gjëja e mirë për këtë bllok është se ne mund ta përdorim atë në të gjitha llojet e pajisjeve, produkteve ose faqeve. Nga valixhet, biçikletat, çantat e shpinës ose në palestër apo zyrë. Ai përshtatet për secilin përdorues.

Ne mund ta blejmë atë nga një çmimi prej 39,99 euro në këtë promovim të markës në Amazon. Një zbritje e mirë nëse keni interes për këtë produkt. Për të hyrë në të, duhet të përdorni këtë kod: BQ38VV2D në internet. Oferta do të përfundojë më 27 qershor 2019.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Sensori i dyerve dhe dritares Koogeek

Një nga produktet më të njohura të Koogeek sot. Shtë një sensor që mund ta përdorim në dyer dhe dritare në shtëpi, i cili na jep shumë mundësi. Ne mund ta përdorim atë për të bërë që drita të ndizet në një dhomë kur hapet dera, kur zbulohet lëvizja. Alsoshtë gjithashtu e mundur të përdoret si pajisje sigurie, në dritare ose dyer. Kështu që marrim një alarm kur hapet një.

Isshtë një produkt që mund ta përdorim në shumë situata, prandaj. Cfare ka me shume, lehtë për tu kontrolluar falë aplikacionit Koogeek pasi është i pajtueshëm me Apple HomeKit. Kështu që secili përdorues mund ta kontrollojë atë në një mënyrë që është e thjeshtë për rastin e tyre. Një produkt cilësor dhe shumë i gjithanshëm që ia vlen të kesh.

Në këtë promovim në Amazon mund ta kemi me çmimin më të mirë. Koogeek gjithashtu na jep mundësinë e blerjes së një ose dy njësive me zbritje, në të dy rastet duke përdorur këtë kod: BZYDRUI8 në internet. Nëse blini një njësi, çmimi është 19,99 euro dhe do të jetë 39,99 euro duke blerë dy modele, një paketë prej dy. Oferta do të përfundojë më 27 qershor 2019.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Kufje wireless Dodocool

kufje dodocool

Përveç produkteve të Koogeek, ne gjithashtu kemi produkte Dodocool në promovim. Të parët prej tyre janë këto kufje pa tel, një nga produktet më të njohura të markës. Ata kanë cilësi të mirë të zërit, si dhe janë të lehta për tu konfiguruar. Ne mund t'i përdorim ato në të gjitha llojet e situatave: duke luajtur sporte, duke dëgjuar muzikë gjatë rrugës për në punë ose duke i përdorur ato në thirrje. Falë tingullit të tyre të mirë ata janë shumë të shkathët.

Përveç kësaj, janë krijuar për t’iu përshtatur mirë veshit të përdoruesit, në mënyrë që të mos lëvizin ose të mos bien, gjë që është diçka e bezdisshme për përdoruesit. Një palë kufje të mira për t'u përdorur me Android ose iPhone funksionojnë mirë në të dy rastet. Kështu që do të jeni në gjendje t'i përdorni ato në të gjitha llojet e situatave.

Në këtë promovim në Amazon çmimi i saj shkon nga 22,99 euro në vetëm 9,49 euro. Një mundësi e mirë për të përfituar nga përdorimi i këtij kodi zbritje në internet: MZ2ZDEED! Mos i lini të shpëtojnë! Ju keni kohë deri më 29 qershor 2019 për t'i blerë ato me zbritje.

Nuk u gjet asnjë produkt.

ngarkues i shpejtë pa tel dodocool

Karikues i shpejtë Dodocool

Dodocool gjithashtu ka një gamë të gjerë karikuesish, ndër të cilët e gjejmë këtë model. Shtë një karikues i shpejtë wireless, me fuqi 10W. Kështu që na lejon të karikojmë telefonin në një mënyrë vërtet të thjeshtë dhe të shpejtë brenda pak minutash. Mund ta përdorim edhe me një gamë të gjerë të telefonave celularë.

Isshtë shumë më shpejt se ngarkuesit standardë në këtë fushë, gjë që sigurisht e bën atë një mundësi interesante. Ju lejon të karikoni telefonin pa kabllo, por gjithashtu e bën atë në një mënyrë që është e shpejtë në çdo kohë. Ajo gjithashtu ka një madhësi të reduktuar, e cila na lejon ta marrim me vete kudo. Ideale nëse e marrim atë në një udhëtim ose në zyrë me ne.

Në këtë promovim mund ta blejmë në një çmimi prej vetëm 11,19 euro. Që kjo të jetë e mundur, ne duhet të përdorim këtë kod zbritjeje: B2FMJOIB në kohën e blerjes tuaj para 29 qershorit 2019.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Docooler Netac 64 GB Pro Micro SDXC 

Docooler Netac 64 GB Pro Micro SDXC

Në vendin e fundit gjejmë këtë microSD me kapacitet 64 GB, të cilën do të jemi në gjendje ta përdorim në një mënyrë të thjeshtë në një celular dhe kështu të zgjerojmë hapësirën e magazinimit në të. Ai gjithashtu ka një rast që bën të mundur përdorimin e tij edhe si SD, që do të thotë se mund ta përdorim me shumë më shumë pajisje, të tilla si kamerat. Shtë gjithashtu një kartë e shpejtë, e cila lejon një funksionim më të lëngshëm në çdo kohë.

Ne mund ta blejmë me një çmim prej 13,99 euro në këtë promovim në dyqan. Nëse dëshironi të keni këtë zbritje, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: M5BHD9BI kur shkoni në arkë në dyqan.

Blini këtu

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.