Apple ofron në Cyber ​​Monday 2020

E Premtja e Zezë ka mbaruar por ne ende mund të përfitojmë nga ofertat më të fundit që Amazon na ofron gjatë Cyber ​​Monday, e cila do të përfundojë sot të hënën. Ne kemi zgjedhur mundësitë më të mira në produktet dhe aksesorët e Apple.

iPhone se 2020

IPhone SE është një nga terminalet më të mirë që mund të gjeni në treg për sa i përket vlerës për para. Një dizajn i vjetër, me Touch ID, por një ambient i brendshëm me më të mirët nga më të mirët dhe një madhësi shumë të vogël që shumë e duan, dhe tani mund ta merrni me 128 GB për pothuajse të njëjtin çmim si 64 GB.

Nëse është një Apple Watch që po kërkoni, përsëri mund të merrni modelet më të fundit me një çmim të mirë. Ora inteligjente më e mirë në treg, me sensori i rrahjeve të zemrës, ngopja me oksigjen, zbulimi i rënies, elektrokardiograma, shfaqja gjithmonë e ndezur… Tani me një çmim ideal zbritjeje për të çuar përpara blerjet tuaja të Krishtlindjeve.

Te reja MacBooks me procesorin M1 janë ndjesia e momentit, me performancë shumë më të lartë se shumica e procesorëve Intel dhe me një diapazon gati një ditë të tërë pa pasur nevojë të rimbushni baterinë. Tani mund t’i merrni me një zbritje të vogël që nuk dëmton kurrë.

Dhe nëse ajo që dëshironi janë disa kufje të mira, ka oferta shumë interesante si në AirPods ashtu edhe në AirPods Pro, një dhuratë e shkëlqyeshme për këtë Krishtlindje. Ose nëse preferoni tingullin dhe dizajnin e kufjeve Beats, keni gjithashtu disa modele me të vërtetë me çmim të mirë.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.