Merrni tre muaj Spotify Premium për vetëm 0,99 euro

Spotify ofron planin e tij Premium për 0,99 euro për tre muaj

El E Premtja e Zezë është më afër dhe kompanitë fillojnë të ofrojnë zbritje për shërbimet e tyre në një mënyrë të mbushur me njerëz. Të Premten e ardhshme do të jemi në gjendje të përfitojmë nga të gjitha uljet dhe ofertat për të parashikuar dhuratat e Krishtëlindjes apo edhe të kënaqemi me një trill. Një nga dhuratat më të pëlqyera është pajtimi shërbime muzikore transmetuese ose shërbime multimediale transmetuese siç janë Netflix, HBO ose në rastin tjetër Spotify. Vetëm pak minuta më parë Spotify ka aktivizuar ofertën e tij vjetore pse mund të marrim tre muaj Spotify Premium Për vetëm 0,99 euro, një pazar që nuk do të jemi në gjendje ta humbasim.

Tre muaj Spotify Premium?: 0,99 euro dhe kënaquni!

Festat e Krishtlindjeve janë koha e zgjedhur nga ndërmarrjet e mëdha për të ofruar produktet e tyre dhe për të inkurajuar përdoruesit e tyre rrisni aktivitetin tuaj brenda shërbimeve tuaja punësimin e abonimeve premium ose funksioneve shtesë që lejojnë kompaninë të marrë të ardhura. Në rastin e Spotify, ai ka ofruar tre muaj pajtim Premium për vetëm 0,99 euro.

Dhe pasi nuk do të ishte më pak këtë vit, oferta është tani në dispozicion. Por kujdes, jo gjithçka është ari që shkëlqen. Shtë e rëndësishme të theksohen disa aspekte për t'u marrë parasysh:

 • Përfituesit e këtij promovimi: Vetëm ata përdorues që nuk e kanë provuar Spotify Premium për 30 ose 60 ditë (ofertë nga muaj më parë) ose nëse e kanë shijuar këtë promovim tremujor në raste të tjera mund të jenë përfitues të këtij promovimi.
 • Kujdes për fundin e tre muajve: Kur të mbarojnë tre muajt, Spotify automatikisht ju tarifon për versionin Premium pa njoftuar përdoruesin. Kjo do të thotë, kur oferta skadon, ata ju marrin 9,99 euro për anëtarësimin në shërbimin Premium të shërbimit muzikor. Për të shmangur këtë, anuloni pajtimin tuaj para se të mbarojnë tre muajt.
 • Menyra pagese: Përdoruesit që kanë krijuar një profil të ri nuk do të mund të shijojnë as këtë ofertë. duke përdorur të njëjtën kartë krediti, pasi që Spotify e ka ndaluar këtë ofertë për ato karta krediti që kanë prodhuar tashmë të ardhura për Spotify.

Prandaj, eshte nje oferte shume e mire me të cilat do të fillonin festat e Krishtlindjes, por shumë të rrepta për sa i përket kërkesave dhe kushteve që Spotify imponon me blerjen e tre muaj për vetëm 0,99 euro. Ju mund ta blini këtë ofertë përmes lidhjes vijuese ose në reklamat e shumta që do të shfaqen nga tani deri më 31 dhjetor, data në të cilën do të përfundojë oferta.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   ujë dijo

  Oferta që më hidhet është 9,99 € për 3 muaj

 2.   Keko dijo

  Por nëse ekziston kjo ofertë gjatë gjithë vitit, ata e vënë atë në dhe jashtë saj vazhdimisht.