Sago Mini Monster, falas për një kohë të kufizuar

Ka kaluar një kohë e gjatë që kur nuk kemi folur për aplikacione falas për të vegjlit në shtëpi. Me këtë rast janë djemtë e Sago Sago Toys, të cilët duke përfituar nga Hallowen që po afrohet kanë vënë në dispozicion të përdoruesve të Apple aplikacionin Sago Mini Monster, një aplikacion me të cilin të vegjlit në shtëpi mund të krijojnë monstra argëtues, të bëjnë foto të tyre lani dhëmbët, ushqejini ata. Sago Mini Monster ka një çmim të rregullt në App Store prej 3,49 euro, por për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë plotësisht falas përmes lidhjes direkte që lë në fund të këtij artikulli.

Ashtu si të gjitha aplikacionet Sago Sago Toys, Sago Mini Monster na ofron një aplikacion të krijuar për të stimuluar ndjenjat e krenarisë dhe pronësisë, si dhe instinktin tuaj për t'u kujdesur. Të vegjlit do të argëtohen duke krijuar dhe duke u kujdesur për monstra të ndryshëm që mund të krijojnë, monstra me sy e veshë të ndryshëm, antena, gojë e hundë të ndryshme, si dhe ngjyra të ndryshme të lëkurës dhe flokëve. Ky aplikacion është i krijuar për fëmijë midis 2 dhe 4 vjeç dhe nuk përmban asnjë lloj blerjeje ose reklame në aplikacion, në mënyrë që të vegjëlit të mos shpërqendrohen dhe të përqendrojnë tërë vëmendjen e tyre në aplikim.

Karakteristikat Sago Mini Përbindësh

 • Ndryshoni sytë, flokët, gojën, hundën dhe brirët e monsters.
 • Lyejini ato me ngjyrat që ju pëlqejnë më shumë.
 • Bëni fotografi për të ndarë me miqtë tuaj.
 • Lani dhëmbët e mëdhenj dhe krehini.
 • Ushqeni snacks ose pjata ushqimore për monstrat tuaja.

Ashtu si shumica e aplikacioneve Sago Sago Toys, edhe ky aplikacion Designedshtë krijuar për të stimuluar kreativitetin dhe kuriozitetin e të vegjëlve, kështu që ne mund t'i lëmë të vegjlit me këtë lojë pa qenë gjithë kohës të vetëdijshëm për atë që ata mund të shohin ose të ndalojnë së shikuari.

SHENIM: Ndonjëherë shtojca që tregon lidhjen me aplikacionin nuk azhurnon saktë çmimin, prandaj këshillohet të shtypni për të hapur drejtpërdrejt App Store me aplikacionin në Kontrolloni nëse oferta është akoma në dispozicion ose ka përfunduar tashmë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.