Nomad Leather Loop, minimalism dhe cilësi për AirTags tuaj

Duke ikur nga kopja e lirë dhe e lehtë pavarësisht nga cilësia, Nomad na ofron një keychain ndryshe për AirTags, minimalist, më i lirë dhe me vulë cilësore të lëkurës Horween.

Nëse ndonjë gjë ka qenë më e suksesshme sesa lansimi i AirTags, ato kanë qenë aksesorët e saj. Pothuajse thelbësore për të qenë në gjendje të përdorin ato, zinxhirët kyç, kravata, jakë qen, karta për kuletat ... ata përmbytin Amazon dhe Aliexpress, por ata zakonisht ndajnë një karakteristikë: ata kufizohen në kopjimin e atyre zyrtare pavarësisht nga cilësia dhe me pretendimi i një çmimi shumë më të ulët. Prodhuesit e tjerë si Nomad, megjithatë, na ofrojnë më shumë alternativa të përballueshme sesa ato zyrtare, me dizajne të ndryshme dhe pa dëmtuar cilësinë Premium. Mbërthimet e tyre të reja Leather Loop janë një shembull se si mund të ofroni një dizajn minimalist, me shije të mirë dhe duke përdorur lëkurën e cilësisë më të lartë, duke ruajtur një çmim shumë të volitshëm.

Keychain Nomad Leather Loop është në dispozicion në tre ngjyra: e zezë dhe kafe, të cilat mund t'i shihni në këtë përmbledhje dhe një ngjyrë bezhë shtesë. Të gjitha janë bërë nga lëkura e njëjtë Horween, karakteristikë e markës në kutitë e saj prej lëkure, shiritat Apple Watch dhe pajisje të tjera. Isshtë një lëkurë e lëmuar që plaket me shumë stil, marrja e shkëlqimit dhe ndryshimeve të ngjyrave që ndihen vërtet mirë dhe që tregojnë se kemi të bëjmë me lëkurë të vërtetë. Në këtë ndryshim në pamje, ngjyra kafe është unike, prandaj është ajo që më pëlqen më shumë nga të tre, megjithëse secila është me të vërtetë spektakolare. Unaza për çelësat (ose varni AirTag nga një grep) është e zezë në modelet e zeza dhe kafe, ndërsa në modelin bezhë është e argjendtë.

Këtu nuk keni pse të detyroni veten të vendosni AirTag tonë brenda kyçit, dhe as nuk ka kapëse. Nomad ka dashur të bëjë zinxhirin më minimalist të mundshëm gjatë ushtrimit të garancisë se AirTag nuk do të humbasë, dhe për këtë ajo ka zgjedhur dy afishe 3M në pjesën e brendshme të pjesëve të lëkurës. Prandaj, vendosja e AirTag është shumë e thjeshtë dhe thjesht duhet të keni kujdes që të jetë e përqendruar mirë, siç mund ta shihni në videon që shoqëron artikullin.

Rezultati përfundimtar falë kësaj metode rregullimi është një keychain shumë minimalist që pak do të jetë në gjendje ta identifikojë si AirTag që kujdeset për çelësat tuaj. Unë kisha dyshimet e mia se sa i fortë do të ishte ngjitësi, dhe ato janë hequr plotësisht. Pas disa ditësh me të mund t'ju them se, nëse nuk është qëllimisht, nuk do të ngrihet. Seti përfundimtar është një zinxhir kyç elegant dhe sportiv që përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo situatë.

Mendimi i redaktorit

Nomad na ofron një alternativë më të përballueshme për zinxhirët zyrtarë të Apple, me një dizajn minimalist. elegante dhe sportive në të njëjtën kohë, e cila do të përmirësohet me kalimin e kohës falë lëkurës Horween që marka përdor gjithmonë në të gjitha aksesorët e saj. Në dispozicion për vetëm 18 € në Macnificos (lidhje) nuk mund të rekomandoni një kyç më të mirë për AirTag-et tona.

Loop lëkure
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
18
 • 80%

 • Loop lëkure
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Dizajn minimalist
 • Lëkurë premium
 • Lehtësia e mbledhjes
 • Në dispozicion në ngjyra të ndryshme

Contras

 • Fshih logon e Apple (apo do të ishte një Pro?)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   TSC dijo

  Dhe kur pirgja mbaron?

  1.    Louis Padilla dijo

   Nëse shihni videon, unë tregoj se si mund ta ndryshoni baterinë