Officialshtë zyrtare: Kryefjala e Apple më 15 shtator

Intriga ka mbaruar! Apple sapo njoftoi zyrtarisht ngjarjen për të martën e ardhshme, 15 shtator në të cilën ndoshta do të paraqesë modelet e reja të iPhone 12 dhe modelin e ri Apple Watch Series 6. Për të mos përmendur që ata mund të lëshojnë më shumë pajisje dhe padyshim GM të sistemeve të reja operative të prezantuara dhe të lançuara për zhvilluesit qershorin e kaluar. Apple përfundon me një pasdite plot "hype" mes përdoruesve të Apple dhe njofton zyrtarisht prezantimin për këtë muaj.

Më në fund asnjë pajisje nuk lëshohet sot

Kur të gjithë ishim të ngazëllyer për mundësinë e shikimit të Apple Watch Series 6 së bashku me iPad Air të ri me dizajn "Pro" sot, Apple i përfundon të gjitha pritjet me njoftimin zyrtar të fjalës kryesore, diçka që paralajmëroi llogaria e Mark Gurman dhe L0vetodrema, sot nuk ka pajisje. Epo të paktën tani për tani pasi Apple mund të lansohet në orët e ardhshme me disa lajme në lidhje me të, por duket mjaft e pamundur tani.

Kështu përfundon pritja e gjatë që kishim shumë nga përdoruesit e Apple dhe pasuesit e firmës të cilët kishin kaluar ditë duke parë "betejat" midis tre analistëve të Apple në rrjetin social Twitter. Logjikisht, disa kanë qenë më mirë se të tjerët në këtë luftë dhe shkëmbim të cicërimeve. Sapo të jetë dërguar njoftimi zyrtar për shtyp i Apple me datën e mbajtjes së fjalës kryesore, të gjitha dyshimet janë zgjidhur dhe ne mund të fillojmë të spekulojmë se çfarë do të shohim në këtë kryesor i njoftuar zyrtarisht disa minuta më parë nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.