Apple rinovon aleancën e saj me Hermès duke lëshuar rripa të rinj

rripa të rinj-hermes

Gjatë prezantimit të gjeneratës së dytë të Apple Watch, të quajtur Seria 2, ne mund të shihnim se si Kompania me qendër në Cupertino vazhdon aleancën e saj me Hermès dhe përfitoi nga ngjarja për të lançuar rripat e rinj të kësaj firme për Apple Watch. Rripat e prodhuar nga Hermès krenohen se janë punuar me dorë nga lëkura me cilësi të lartë, e cila na ofron forcë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Rripat e rinj janë frymëzuar nga modelet Hermès Clipper, Cape Cod dhe Espace. Këto produkte shquhen për elegancën, funksionalitetin dhe thjeshtësinë e tyre të zgjuar. Të gjitha modelet nën kujdesin e firmës franceze janë në dispozicion në çelik inox me sfera të ndryshme të veçanta të markës.

Shtrëngoj dyfishtë Hermès Manchette

rrip-hermes-manchette

Me këtë rast, firma është frymëzuar nga modeli klasik i sandës Hermès. Ky rrip na ofron një shtrëngim të dyfishtë që i përshtatet dorezës në kyçin tonë. Availableshtë në dispozicion vetëm për Këllëf 38 mm me model çeliku inox dhe rrip lëkure Étoupe Swift. Mund të blihet veç e veç. Çmimi: 1.769 euro.

Shtrëngim i thjeshtë për vendosjen e turneut Hermès

kopsë e thjeshtë-palosëse-hermes

Hermès rigjeneron rripin klasik të kompanisë. Ky rrip fsheh vizën që vendoset duke shtypur anët. Availableshtë në dispozicion vetëm për Modeli 42 mm dhe lëkura Fauve me ngjyra Barcina. Çmimi: 1.619 euro.

Turne dyshe Hermès

hermes-turne i dyfishtë

Do të më mungonte rripi me dy mbështjellës që ngjitet në kyç. Shtë në dispozicion me Këllëf çelik inox 38 mm në ngjyrën outoupe ose ngjyrën Barcina lëkure Fauve. Ashtu si modelet e tjera të rripave, ato gjithashtu mund të blihen në mënyrë të pavarur. Çmimi: 1.519 euro.

Turne i thjeshtë Hermès

turne i thjeshtë-hermes

Dizajni klasik i firmës Hermès na tregon një rrip të frymëzuar nga trashëgimia e kuajve që evokon rripin e një shale. Rripat e këtij lloji mund të shiten veçmas ose së bashku me Apple Watch Series 2. Duke filluar nga 1.369 euro. Availableshtë në dispozicion në disa opsione:

  • Këllëf çelik inox 38 mm dhe rrip lëkure Epsom vetëm Rose Jaipur
  • Këllëf çeliku inox 38 ose 42 mm dhe rrip lëkure me ngjyra Fauve Barcina.
  • Secila rrip lëkure prej 42mm dhe Feu me ngjyrë Feu.

Grupi Sportiv Hermès

rrip hermes-sportiv

Ky rrip Përfshihet në të gjitha modelet Apple Watch Hermès. Lightshtë i lehtë, i papërshkueshëm nga uji dhe fleksibël, në ngjyrën portokalli të pagabueshme Hermés, ideal për ushtrime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.