Montimet më të mira MagSafe për makinën tuaj

Një montim i mirë i iPhone për makinën tuaj është thelbësor dhe falë sistemit MagSafe dhe mekanizmit të tij të ngjitjes magnetike, ne tani mund ta mbajmë dhe ta rimbushim iPhone-in tonë me lehtësi. Ne kemi zgjedhur modelet më të mira për dizajn, performancë dhe çmim.

Më e lira: Spigen Mag Fit

Nëse jeni duke kërkuar për diçka që funksionon mirë dhe është e lirë, opsioni juaj është montimi Spigen Mag Fit. Bëhet fjalë për një përshtatës për kabllon zyrtare Apple MagSafe, të cilin do t'ju duhet ta vendosniKjo është arsyeja pse është më e lira nga të gjitha. Ai qëndron i fiksuar në mënyrë perfekte në grilën e ventilimit, nuk del shumë dhe ka avantazhin që duke përdorur kabllon zyrtare nga Apple, nëse përdorni një karikues të përshtatshëm makine, mund të rikarikoni edhe iPhone tuaj me fuqinë maksimale prej 15 W, ndërsa Pjesa tjetër qëndron në 7,5W në pjesën më të madhe. Çmimi i tij: 16,99 € në Amazon (lidhje).

Vlera më e mirë për para: ESR Halolock

Nëse ju pëlqen dizajni kompakt i montimit të Spigen, por ju nuk dëshironi të blini kabllon MagSafe, kjo mbështetje ESR është pikërisht ajo që ju nevojitet. Gjithashtu për ventilimin e ajrit, montimi ESR ka një fuqi maksimale karikimi prej 7,5 W dhe përfshin kabllon e karikimit, por jo karikuesin e çakmakut të makinës. Lidhja magnetike është e fortë, nuk do të bjerë në një goditje të vogël. Çmimi i saj në Amazon është 34,99 € (lidhje)

Më i kompletuari: Belkin Boostcharge

Po sikur të dëshironi kompletin e plotë pa pasur nevojë të blini asgjë tjetër? Epo, ju e keni këtë opsion nga Belkin, i cili përfshin një montim MagSafe me një dizajn modern, diskret dhe kompakt, kabllon USB-C në USB-C dhe karikuesin e çakmakut të makinës me një fuqi karikimi prej 20 W. Gjithçka që ju nevojitet për të rimbushur iPhone tuaj për 49,99 € në Amazon (lidhje).

Më premium: Satechi MagSafe

I preferuari im pa më të voglin dyshim. Satechi na ofron një mbështetje MagSafe me një dizajn modern dhe shumë kompakt, prej alumini dhe me një përfundim të bukur të anodizuar, perfekte për iPhone tuaj. Përfshin kabllon e karikimit, por jo karikuesin e makinës. Po, është më i shtrenjtë se të tjerët, por materialet dhe përfundimet janë më të mira dhe duket fantastike në pultin tuaj. E keni për 49,99 € në Amazon (lidhje)

Për pultin: Spigen OneTap Pro MagFit

Po sikur të doni që një të tillë të rregullohet në pult dhe jo në ajrin? Epo, ne kemi edhe një model për ju. Kjo mbështetje nga Spigen fiksohet me thithje ne pult, ka krah te zgjatur që përshtatet me nevojat tuaja dhe përfshin mbështetje dhe karikues magnetik, këtu nuk keni nevojë të vendosni asnjë kabllo. Ajo që do të duhet të vendosni është karikuesi i çakmakut të makinës. Çmimi i tij: 29,99 € në Amazon (lidhje)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.