Mos hap sytë dhe shiko të gjitha lajmet kryesore në 107 sekonda

mollë e re kryesore

Ne vazhdojmë me hangover nga Kryefjala e djeshme, një fjalim kryesor në të cilin mësuam në lidhje me planet e Apple për vitin e ardhshëm, lajmet në lidhje me gamën e iPhone dhe lajmet në lidhje me gamën e Apple Watch.

A ju ka munguar Kryefjala e djeshme? Apple sapo ka publikuar një video në kanalin e saj në YouTube në të cilën përmbledh të gjitha lajmet që ne ishim në gjendje ta shihnim dje pasdite në Keynote në 7 Shtator. Pas kërcimit ne ju tregojmë videon që përmbledh të gjitha lajmet e Apple Keynote në 107 sekonda, mos hap syrin se po të mungon ...

Siç mund ta shihni Gjithçka filloi me një episod të shfaqjes së James Corden në të cilën pamë Tim Cook hipur në karaoke të famshme në rrota, i shoqëruar nga prezantuesi i gjithanshëm dhe Pharrel Williams i cili gjithashtu u bashkua me karaoke. Një udhëtim që i shërbeu gjithashtu Tim Cook për të hyrë në Kryesoren e Apple.

Por udhëtimi me James Corden nuk ishte gjëja e rëndësishme për Kryefjala: iPhone 7, AirPods, seria e re Apple Watch 2 ... Pajisjet e reja që vijnë për të rinovuar gamën e Apple iDevices. Dhe e gjithë kjo mund ta shihni në video mahnitëse që Apple ka bërë për 107 sekonda, një video që nën një kriter thjesht audioviziv është ndërtuar në mënyrë të pabesueshme. Ritmi ju bën të fiksohem dhe mënyra për të përmbledhur gjithçka më duket e shkëlqyeshme. Një video e pabesueshme që nuk mund ta humbni nëse jeni ndjekës të markës Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   John dijo

    Kur do të jenë videot në spanjisht ???