Zbritje në produktet e Apple në Amazon Prime Day

Apple Rights Watch

Një nga ngjarjet më të pritura nga përdoruesit e Amazon që paguajnë fetarisht për abonimin e tyre Prime është ajo e Amazon Prime Day dhe zbritjet e saj. Këtë vit kompania e Jeff Bezos, kryen këtë promovim pak më vonë se zakonisht por i qëndron besnik takimit.

Në Amazon Prime Day mund të gjejmë të gjitha llojet e produkteve dhe ato që lidhen me Apple janë ato që na pëlqejnë më shumë, prandaj le të shohim disa nga këto produkte që ata kanë. Uljet janë për sot 13 dhe nesër 14 Tetor dhe padyshim që kërkojnë një pajtim në Prime. 

Ne kemi filluar të fortë dhe është që Apple Watch i rikonstruktuar të hyjë në këtë promovim Prime Day. Në këtë rast hasim në një model spektakolar, Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) me kuti çelik inox 44 mm dhe brez të lirë sportiv të bardhë më pak se 450 euro

Çelik i pandryshkshëm Apple Watch me Bardhë

Ne vazhdojmë me produktet e Apple dhe në këtë rast Brezi i dytë Apple Pencil shton 11% zbritje në çmimin e tij zyrtar për këto ditë. Nëse keni një iPad të pajtueshëm me këtë pajisje shtesë dhe po mendonit ta blini, tani mund të jetë një kohë e mirë.

Lapsi i Apple i gjeneratës së dytë

Një tjetër nga produktet që ne përdorim më shumë sot janë bazat e karikimit. Në këtë kuptim ne gjejmë një grusht të mirë të modeleve dhe çmimeve të ndryshme, por ne gjithmonë duam më të mirën me çmimin më të mirë dhe kjo bazë Belkin PowerHouse për Apple Watch dhe iPhone mund të jetë një mundësi për t'u marrë parasysh.

Belkin PowerHouse, Portë Pa pagesë Karikimi për

Kabllot e karikimit për iPhone mund të jenë gjithashtu një nga produktet më të kërkuara në këtë Ditë të Kryeministrit të Amazon, kështu që ne ju lëmë me këtë nga marka Ugreen që është një kabëll USB Type C në Rrufe për iPhone që është i certifikuar nga Apple MFi. 

Kabllo UGREEN USB Type C në Rrufeja iPhone 11 (Apple MFi e Çertifikuar)

Mos harroni se promovimi përfundon në pak më shumë se 48 orë dhe se e vetmja kërkesë që ju nevojitet për të shijuar këto ulje është bëhu anëtar i Amazon Prime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.