Mujjo lançon këllëfët e saj prej lëkure elegant për të gjithë iPhone 12

Kasat e reja Mujjo për iPhone 12 të ri

Fillimi i iPhone 12 erdhi me të reja mbulesa dhe aksesorë zbukuruar në standardin e ringjallur MagSafe. Integrimi i magneteve dhe mbështjellësve në pjesën e pasme të terminalit ka zbuluar një mënyrë të re të integrimit të mbulesave. Aktualisht, Apple shet kutinë prej silikoni në ngjyra të ndryshme në përputhje me ngarkuesin pa tel MagSafe. Përveç kësaj, në 6 nëntor, këllëfët prej lëkure MagSafe që shumë njerëz presin me padurim do të dalin në shitje. Sidoqoftë, jo të gjitha rastet duhet të jenë nga Apple. Isshtë rasti i këllëfë lëkure mujjo, gozhdë mbulesa të dizajnuara në katër ngjyra dhe dy modele me një çmim të volitshëm dhe një javë para nisjes së këllëfëve prej lëkure Apple. Ne jua tregojmë atyre!

Rastet prej lëkure Mujjo iPhone 12

Vendosni iPhone 12 me këto këllëfë lëkure nga Mujjo

Duke i qëndruar besnikë frymës sonë për të krijuar dizajne të mrekullueshme të thjeshta dhe të holla të ngritura nga materiale premium, ne kemi krijuar një përzgjedhje të re të kasave për gamën e iPhone 12. Raste tona kanë reflektuar gjithmonë dashurinë tonë për mjeshtëri me cilësi të lartë dhe gjithmonë janë klasifikuar. më të mirët që ekzistojnë. Këto nuk bëjnë përjashtim.

mujjo është një markë e njohur e këllëfëve prej lëkure për pajisje të ndryshme Apple. Projektimet e tyre dallohen për cilësinë e materialeve të përdorura dhe ngjyrat e ndryshme të zgjedhura për mbulesat e tyre. Përveç kësaj, evolucioni i ngjyrës dhe përfundimit të kopertinës me kalimin e kohës të përshtatur në atë që quhej patina Ky është modifikimi i ngjyrës dhe pamjes kur përdoret mbulesa: njollat ​​dhe gërvishtjet që e bëjnë secilën mbulesë unike.

Artikulli i lidhur:
Rastet MagSafe për iPhone 12 të ri fillojnë të mbërrijnë dhe disa janë me defekt

Mujjo krijon këllëfë lëkure për iPhone 12

Lëkurë me mikrofibër japoneze për iPhone 12 tuaj

Këllëfët prej lëkure Mujjo janë bërë me trup me cilësi të lartë të veshura nga jashtë me një mikrofibër japoneze me një fund saten. Përveç kësaj, ekzistojnë dy modele: një me një mbajtëse kartele dhe një pa. Si butoni i bllokimit, ashtu edhe butoni i heshtjes dhe kamerat paraprihen nga një kornizë lëkure që pushton brenda. Në pjesën e përparme, lëkura është ngritur 1 milimetër për të shmangur goditjet e mundshme nga objekte të mëdha që mund të shkaktojnë dëmtime gërryese.

Në të dy modelet, Mujjo mbulon Ata janë në dispozicion në katër ngjyra: e zezë diskrete, cirk karakteristik, blu Monaco dhe jeshile me pllaka. Këto mbulesa janë në përputhje me iPhone 12 mini, 12, 12 Pro dhe 12 Pro Max. Me çmime që variojnë nga 44,90 euro në versionin Mini pa mbajtës kartele në 54,90 për modelin me mbajtës karte të Pro Max. Anijet Mujjo në të gjithë botën. 


Na ndiqni në Google News

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.