Mujjo lançon rastin e përsosur për iPhone 11 Pro "jeshile e natës"

Me lansimin e iPhone 11 Pro të ri, një ngjyrë e re erdhi në gamën gjithnjë e të larmishme të ngjyrave që iPhone kanë pasur që nga fillimi i tyre: Nata e Gjelbër. Një nga markat tona të preferuara kur bëhet fjalë për mbulesat prej lëkure ka lansuar një ngjyrë të re që është perfekte për këtë model. që do të duan ata që pëlqejnë mbulesat prej lëkure.

Këllëfi prej lëkure Mujjo është tashmë një klasik në rastet prej lëkure për iPhone. Cilësia e lëkurës dhe dizajni i saj që mezi rrit trashësinë e terminalit e bën atë një alternativë ndaj mbulesave të Apple, nga të cilat gjithashtu merr atë formë në pjesën e poshtme që i lë altoparlantët dhe lidhësin të lirë. Vetëtima. Prekja e tij është e bujshme, përmirëson kapjen e iPhone dhe butonat e volumit dhe të energjisë vazhdojnë të ndjehen mirë kur shtypen pavarësisht nga fakti se kaseta nuk ka butonat e vet, gjë që e bën modelin e saj më uniform se ai i rasteve zyrtare të Apple, të cilat kanë butonat e tyre plastikë.

Mbrojtja e ofruar nga çështja Mujjo është e mirë, megjithëse nuk mund të presësh mbrojtje të shkallës ushtarake. Shtë e ngjashme me atë që mund të na ofrojnë rastet zyrtare të Apple, me kënde të mbuluara mirë, dhe duke qenë gjithashtu i pajtueshëm me çdo mbrojtës ekrani, edhe ato që e mbulojnë atë 100% (si ai që mban iPhone në imazhe). Toshtë shumë e lehtë për t’u veshur dhe hequr, dhe kalimi i kohës nuk duhet të shqetësojë, përkundrazi, sepse këto mbulojnë plakjen me të vërtetë të mirë, jo vetëm për sa i përket qëndrueshmërisë, por edhe që përdorimi ndryshon ngjyrën e lëkurës me kalimin e kohës kanë lyer lëkurë dhe ngjyra perimesh të një cilësie të lartë.

Mujjo na ofron këtë rast për dy modelet e iPhone 11 Pro në dy madhësitë e tyre të ekranit, për momentin nuk është në dispozicion për asnjë model tjetër iPhone në të njëjtën ngjyrë. Ne gjithashtu kemi dy modele të mbulesës, një me një mbajtëse kartele, në të cilën ju mund të mbani lehtësisht 2 karta (madje 3 edhe pse nuk duket më mirë) dhe një tjetër, i cili është ai që shihni në imazhe, plotësisht i butë. Çmimi i tij është 45 € në Amazon (lidhje) Dhe 49,90 € në faqen e saj zyrtare (lidhje).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.