Amazon Music Unlimited tani ofron 3 muaj krejtësisht falas

Në këtë përmbajtje streaming ka shumë alternativa, në një botë që deri para shumë kohësh ishte nënshtruar Netflix dhe Spotify, tani ne gjejmë një grusht të mirë të alternativave midis të cilave tani nxjerrim në pah gjigantin e blerjeve, Amazon.

Amazon Music Pafund na ofron tre muaj plotësisht falas, kështu që ju mund t'i kërkoni ato dhe të përfitoni sa më shumë nga e gjithë muzika. Pa dyshim, shërbimi muzikor streaming i Amazon po bën shumë përpjekje për të konkurruar me të mëdhenjtë si Apple Music dhe Spotify dhe nuk i mungon asgjë.

Për të përfituar nga kjo ofertë, mjafton që klikoni në këtë lidhje dhe kliko mbi Provoni 3 muaj falas - paguani më vonë.

Amazon Music Unlimited është versioni "pro" i Amazon Music, me një katalog me më shumë se 70 milion këngë, Sigurisht që përfshin të gjitha lajmet siç janë të rejat nga C. Tangana dhe Omar Montes. Përveç kësaj, ajo ka pajtueshmëri të plotë me altoparlantët më të mirë inteligjentë siç janë Sonos dhe natyrisht diapazonin Amazon Echo, me të cilin mund të luajmë muzikë përmes Alexa. Por ato nuk janë avantazhet e vetme që ka Amazon Music Unlimited.

P.sh. do të jeni në gjendje të dëgjoni muzikë plotësisht pa reklama, ndryshe nga shërbimet e tjera që kanë sponsorizuar muzikë. Nga ana tjetër, ju mund të ruani dhe luani muzikën tuaj plotësisht jashtë linje për të shmangur konsumimin e të dhënave celulare dhe baterisë, si dhe të mos humbni asnjë ritëm kudo që të jeni, me ose pa mbulim celular.

Më në fund, ndihmësi i kontrollit të zërit Alexa ka disa veçori ekskluzive, siç është modaliteti pa duar.

Për të gjithë këtë, ju vetëm duhet të pajtohuni në shërbimin Amazon Music Unlimited, dhe automatikisht do të merrni tre muajt e parë me një kosto krejtësisht falas, Pasi të keni konsumuar tre muajt e lirë, do të jeni në gjendje të vazhdoni të shijoni muzikën në të njëjtat kushte, deri në gjashtë përdorues të ndryshëm dhe të njëkohshëm për vetëm 9,99 euro, vlera më e mirë për para që do të gjeni në treg, apo jo guxoni të vazhdoni me ne?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.