Apple Music hap një listë të re për luajtje me muzikë për të na ndihmuar të ngrihemi

Sot një aktor i ri arrin në luftën me video, sot Disney + është lansuar në Spanjë. A do të jetë lufta si transmetimi i muzikës? E vërteta është se në këtë fushë, atë të muzikës, kompanitë janë kokëfortë në lansimin e risive për të joshur përdoruesit e tyre, të gjithë e bëjnë atë. I ri: Apple Music sapo ka hedhur në treg një listë dëgjimi që ata do ta azhurnojnë çdo javë me muzikë që do të na ndihmojë të ngrihemis Pas kërcimit, ne do t'ju tregojmë më shumë rreth kësaj liste të re për luajtje.

Një e re playlist kuruar nga ekspertë të Apple Music që do të na bëjë të lumtur, të na bëjë të buzëqeshim dhe të na bëjë të këndojmë derisa të gjithë fqinjët tanë të na dëgjojnë, ose kështu thonë ata nga Engadget ... Nuk është akoma në dispozicion për të gjithë përdoruesit, por së shpejti do të keni mundësi të përdorni këtë listë të re për luajtje në seksionin Për Ju të Apple Music së bashku me listat e tjera të leximit që azhurnohen çdo javë. Po, kjo e Re Çohu! do të azhurnohet çdo të hënë me muzikë të re për të na ndihmuar të zgjohemi, ose të ngremë gomarët në këto ditë shumë të nevojshme.

Dhe jo vetëm që ata kanë arritur me këtë Get Up të ri! Apple Music gjithashtu ka dashur të qëndrojë duke punuar nga shtëpia dhe ata sapo lëshuan një listë dëgjimi e re me një DJ që punon nga shtëpia. E vendosur në seksionin Explore të Apple Music, lista për dëgjim na sjell këngë nga The Weeknd, Ed Sheeran, Lady Gaga, Post Malone, Halsey, dhe shume te tjere. Një listë dëgjimi që, sipas djemve nga Cupertino, është e përjetshme sepse përzihet muzikë më moderne me klasike të shkëlqyera të popit, vallëzimit, hip-hopit dhe R&B. Dhe ju duhet të qëndroni në shtëpi, Beats 1, radio Apple Music, po bëhet gjithashtu nga shtëpitë e bashkëpunëtorëve të radios, ata madje po përdorin FaceTime (si mund të ishte më pak) për të bërë intervista me artistë si Elton John dhe Hayley Williams . Kështu që po, nëse ndërmarrjet po ndryshojnë rrjedhën e punës për të punuar nga shtëpia, edhe ju mund: të qëndroni në shtëpi.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.