MuzikëTë gjitha, të gjitha muzikat falas në iPhone tuaj

E zezë muzikore

Shumë përdorin aplikacionin vendas YouTube në iPhone sepse Spotify, për shembull, nuk na lejon të kalojmë lirisht nëpër këngë dhe Apple Music nuk ka asnjë pajtim falas. MusicAll Black ka mbërritur për të gjithë ata, një aplikacion me një etiketë spanjolle që do të na lejojë të kemi një katalog pothuajse të pafund të muzikës krejtësisht falas, ku, si dhe kur duam. MusicAll Black është emëruar në Android si alternativa perfekte për Spotify, ndërfaqja, funksionaliteti dhe katalogu i tij e bëjnë atë pothuajse të domosdoshëm për ata që nuk duan të investojnë në pajtime muzikore.

Aplikacioni është thjesht fantastik, ai po funksionon në Android për disa muaj dhe kritikat që ka marrë nga komuniteti kanë qenë fantastike, katalogu është pothuajse i pafund dhe ndërfaqja është shumë e dobishme. E gjithë kjo ka çuar në faktin se ata gjithashtu kanë vendosur ta sjellin aplikacionin në App Store iOS në mënyrë që përdoruesit e iPhone të mund të përfitojnë sa më shumë prej tij. Aktualisht është në versionin e tij të parë, por pak nga pak ato do të përmirësohen.

muzikore-e zezë-3

Motori i kërkimit është i përsosur, kjo është çfarë e diferencon MusicAll Black nga aplikacionet e tjera të ngjashme, është shumë e lehtë për të gjetur muzikën tonë të preferuar, ne nuk e kuptojmë se nuk po shfletojmë mbretërit e muzikës në internet si Spotify ose Apple Music. Ai gjithashtu përfshin mundësinë e eksplorimit të muzikës së re falë seksionit të saj "zbulo" si dhe hedhjen një vështrim në profilet e miqve tanë për të ditur në çdo kohë se çfarë po dëgjojnë.

MusicAll ju ofron mënyrën më të mirë për të shijuar të gjithë muzikën falas dhe pa kufij. Marrja e muzikës nga YouTube ne ju ofrojmë një nga aplikacionet më të mira dhe të plota në treg.

Me MusicAll ju keni qasje në të gjithë muzikën në YouTube. Ju mund të dëgjoni artistë dhe albume ose të krijoni listat tuaja të leximit me këngët tuaja të preferuara.
Karakteristikat kryesore:
Organizoni të gjithë muzikën tuaj në listat e dëgjimit, këngët, albumet ose artistët.

Seksioni "Zbulo" ju ofron hitet më të fundit me një pamje të shkurtër që të mund të dëgjoni një copë.
Në seksionin "Eksploroni" ju mund të kërkoni për muzikë sipas zhanrit dhe të gjeni atë që ju kërkoni së pari.
Nëse e keni të qartë se çfarë dëshironi, përdorni opsionin "Kërko" për të gjetur shpejt këngë, artistë, albume ose lista për luajtje.

Baza e MusicAll Black është YouTube, prandaj katalogu është pothuajse i pafund. Aplikacioni na jep vetëm tingullin e këngëve, kështu që konsumi i të dhënave është i papërfillshëm në krahasim me YouTube zyrtar. Përveç kësaj, puna me meta të dhënat është fantastike, do të vendosen kopertinat e këngëve që po dëgjojmë si dhe informacionin e saktë të këngëve në mënyrë që të mos e vërejmë aspak që informacioni vjen vërtet nga YouTube, është një klient krejtësisht i kamufluar i muzikës që funksionon në mënyrë perfekte.

muzikal-blac-2

Ashtu si klientët e tjerë, ajo ka këngët në krye dhe listat e paravendosura për ato momente kur nuk kemi as dëshirën më të vogël për ta bërë vetë. Ose thjesht sepse duam të dimë se çfarë muzike po godet aktualisht në Spanjë. Ai përfshin një reklamë të vogël që nuk është aspak e bezdisshme, një banderolë që shfaqet kur filloni aplikimin dhe që ndoshta nuk do ta shohim më sepse do të dëgjojmë muzikë në sfond, asgjë ndërhyrëse dhe shumë e lehtë për tu hequr.

Aplikacioni nuk është zhvilluar vetëm nga Héctor, ai ka qenë një ekip prej katër të rinjve nga León (një produkt kombëtar) të cilët kanë bërë të mundur që të gjithë ne të dëgjojmë muzikë në mënyrë të pakufizuar dhe falas. Në Android është gjithashtu e mundur të shkarkoni këngët për të pasur qasje jashtë linje në to. Ky funksion për iOS pritet në versionet e ardhshme, nuk mund të jemi tepër kërkues me versionin e parë të aplikacionit, megjithëse lëviz me të vërtetë përjashtimisht. Duke pasur parasysh hakmarrjen e mundshme të censorëve të App Store, unë rekomandoj shkarkimin e tij të shpejtë. Ne tashmë e dimë se si i kalojnë ata në App Store me këtë lloj aplikacioni të veçantë.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Daniel dijo

  Përshëndetje, me lajmin se të paktën për Android nuk shfaqet më në Dyqan, një turp, edhe pse është në portalin tuaj të internetit, ne tashmë e dimë se mjafton të shkarkoni .apk dhe instaloni.

 2.   Sebastian dijo

  Sapo e instalova, për ta provuar në iphone tim ..

 3.   Keko jones dijo

  Ndërfaqja është shumë e ngjashme me Spotify, duket mirë. Por për momentin shoh dy dështime shumë të bezdisshme:

  - Duhet një kohë e gjatë për të ngarkuar këngët (të testuara me WIFI).
  - Kënga nuk mund të avancohet ose vonohet.

  Do ta lë të instaluar dhe do ta mbaj një vëzhgim të ngushtë sepse premton shumë, por tani për tani jam duke qëndruar në Spotify + me shkuljen e BdaySpotify 2.

 4.   gaxilongas dijo

  menuja e saj zbritëse duket shumë si spotify për iPhone haha

  1.    elkin gomez dijo

   është ai shkulje për versionin e fundit të spotify?

 5.   Anton Soto dijo

  Dhe ju jeni një djall i varfër.

 6.   MCL dijo

  Mund të përmirësohet në të ardhmen, por sigurisht që aktualisht nuk ka kuptim, nëse nuk gaboj, përdorni video në YouTube dhe se në shtëpi me Wi-Fi do të ishte mirë, por nëse doni ta përdorni në makinën me të dhëna, për shembull, pak do t'ju zgjasin. Të paktën keni mundësinë t'i shkarkoni ato, të krijoni lista për luajtje dhe jo vetëm të preferuarat dhe disa gjëra të tjera. Nga ana ime, unë i jap një votë besimi por nuk mendoj se do ta përdor shumë ndërsa është kështu.