Nëse çmimi i AirPods Max nuk është i mjaftueshëm për ju, mund ta merrni kutinë Gucci për 730 €

Apple është një kompani pajisjesh, por edhe një kompani aksesoreshDhe në fund, bota e aksesorëve është një treg i vlefshëm që i lejon markës të vazhdojë të bëjë fitime pas shitjes së pajisjes së saj. Kjo do të thotë, ju blini një iPhone dhe shumë do të përfundojnë duke blerë kutitë zyrtare. Ka një treg dhe të gjithë e njohin atë, madje edhe marka të nivelit të lartë si Hermès apo edhe firma italiane Gucci. Mbulesat e pajisjes, rripat e orëve, apo edhe mbulesat e AirPods… Gucci sapo ka publikuar rastin e saj zyrtar për AirPods Max. Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë të gjitha detajet ...

Dhe kujdes, këtë duhet ta kemi parasysh çmimi i AirPods Max tashmë është një çmim i lartë, 629 euro edhe pse ato mund të merren me çmime më të lira në dyqane të palëve të treta. Y vijnë me kapakun e diskutueshëm (jo mbulesë) Smart Case, dhe kjo është pikërisht ajo që Gucci donte të ridizajnonte. Gucci sapo ka nisur rastin Ophidia përmes faqes së saj të internetit për AirPods Max, një rast që ata thonë se do të mbrojë AirPods tona nga ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj dritës, nxehtësisë dhe shiut. Një mbulesë e bërë nga lëkure me veshje neoprene dhe viskoze.

Objektet e përditshme marrin interpretime të reja nga Gucci. Kjo këllëf AirPods Max ndërthur stilet e vjetra dhe bashkëkohore përmes elementeve të saj të dizajnit të frymëzuar nga vintage. Duke luajtur me kontrastin mes të shkuarës dhe të tashmes, pjesa e brendshme e pjesës përfshin mbishkrimin "Hodiernum", që në latinisht do të thotë "i përket së tashmes". Rripi i rregullueshëm i shpatullave shton një prekje të gjithanshme dhe lejon që aksesori të përdoret në mënyra të ndryshme.

Por kujdes! cdo gje ka nje cmim, dhe është se nëse duam ta arrijmë këtë Kutia Gucci për AirPods Max (e disponueshme edhe për modele të tjera) shitje ekskluzive online, do të duhet të paguajmë shumë 730 euro. Natyrisht çdo gjë ka një çmim dhe një markë si Gucci ka një çmim. Ne nuk do të hyjmë në vlerësime padyshim, nëse dëshironi të keni një rast ekskluziv për AirPods Max tuaj, ky është rasti juaj...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.