Ndiqni WWDC 2021 drejtpërdrejt me iPhone News

Ne komentuam drejtpërdrejt për ngjarjen inauguruese të WWDC 2021, konferenca për zhvilluesit e Apple ku do të shohim se çfarë ka të re në azhurnimet e ardhshme të iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 dhe tvOS 15.

Ngjarja me të cilën fillon WWDC 2021 do të jetë ajo që do të na tregojë të gjitha ndryshimet që azhurnimet e ardhshme të mëdha do të sjellin në secilin dhe secilin nga sistemet operative të platformave të ndryshme të Apple. Të gjitha ndryshimet estetike që janë përgatitur për iOS 15, lajmet që na sjell iPadOS 15 i pritur, posaçërisht kushtuar iPad Pro me procesor M1, etj. Gjithçka që do të mbërrijë pas verës, me lansimin e iPhone-ve të rinj, mund të shihet si një pamje paraprake në këtë ngjarje prezantim që ne komentojmë drejtpërdrejt, kështu që nuk do të humbni asnjë informacion.

Ngjarja mund të ndiqet nga faqja e internetit e Apple (lidhje) dhe nga kanali YouTube i kompanisë (lidhje) Në kanalin tonë do të komentojmë gjithçka që po ndodh, natyrisht në Spanjisht, njëkohësisht. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në bisedën tonë të drejtpërdrejtë për të komentuar se çfarë mendoni për të gjitha lajmet që po shohim, së bashku me pjesën tjetër të anëtarëve të komunitetit tonë. Më vonë, gjatë natës, ne do të kemi podcast-in tonë të drejtpërdrejtë, në të cilin në një mënyrë më të hollësishme dhe pasi kemi tretur të gjithë informacionin, i gjithë ekipi i podcastit do të analizojë gjithçka që ka ndodhur, me përshtypjet tona të para, dhe gjithashtu me pjesëmarrjen tuaj. WWDC është ngjarja më e pritur e vitit dhe ne kemi përgatitur një mbulim që të përputhet në mënyrë që të mos humbni asgjë, kështu që po ju presim të hënën, 7 qershor, duke filluar nga ora 18:45 pasdite.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jezu dijo

    Unë tregoj.