Ndiqni prezantimin e iPhone 11 drejtpërdrejt

 

Dëshironi të ndiqni prezantimin e iPhone 11 drejtpërdrejt? Epo, ne do t'ju tregojmë se si mund ta bëni, zyrtarisht, duke ndjekur kanalet e Apple dhe përmes kanalit tonë, me një ndjekje të drejtpërdrejtë të prezantimit, duke komentuar gjithçka që Apple na tregon në kohë reale, si dhe me analiza pasuese e gjithçkaje që ka ndodhur në podcast-in tonë të drejtpërdrejtë.

Nëse nuk doni të humbni asgjë dhe doni të dini lajmet së bashku me ne, të ndani mendimin tuaj dhe të merrni pjesë me pjesën tjetër të komunitetit tonë, ne ju inkurajojmë të hyni dhe të mësoni për të gjitha mjetet që ne do të vendosim në tuaj asgjësim në mënyrë që nesër, 10 shtator, shijoni një nga ditët më të rëndësishme të vitit në botën e teknologjisë.

Apple do të ofrojë të gjithë fjalën kryesore të prezantimit përmes mjeteve të saj zyrtare, si në faqen e saj të internetit (lidhje) dhe përmes kanalit të tij zyrtar në YouTube (lidhje) Ju gjithashtu mund ta ndiqni atë nga Apple TV, iPhone dhe iPad përmes aplikacionit Apple Events (lidhje) Timeshtë hera e parë që kompania shton kanalin YouTube në mediat e saj tradicionale, një shenjë që dëshiron që kjo ngjarje të ketë ndikimin më të madh të mundshëm.

Nga ana jonë, ju mund ta ndiqni prezantimin drejtpërdrejt nga kanali ynë në YouTube (lidhje) në të cilën do te jemi nga ora 18:30 (Koha gadishullore Spanjolle) për thyerjen e thashethemeve. Biseda në kanal do të aktivizohet në mënyrë që të mund të komentoni me ne për gjithçka që mund të mendoni dhe gjatë vetë ngjarjes do të jeni në gjendje të komentoni mbi lajmet që Apple po na paraqet. Pas ngjarjes, rreth orës 23:45 pasdite (koha gadishullore Spanjolle) do të kemi podcast-in tonë drejtpërdrejt, gjithashtu në kanalin tonë YouTube, ku do të analizojmë gjithçka të paraqitur, me pjesëmarrjen tuaj përmes bisedës së kanalit.

Ju kujtojmë se nëse doni të bëheni pjesë e një prej komuniteteve më të mëdha të Apple në Spanjisht, hyni në bisedën tonë në Telegram (lidhje) ku mund të jepni mendimin tuaj, të bëni pyetje, të komentoni të rejat, etj. Dhe këtu ne nuk paguajmë për të hyrë, as nuk ju trajtojmë më mirë nëse paguani. Ne ju rekomandojmë që të pajtohuni në iTunes en iVooxSpotify në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Dëshironi ta dëgjoni këtu? Epo pikërisht poshtë keni lojtarin për ta bërë atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.