Ne hedhim një vështrim të thelluar në Çantën e Kuletës prej lëkure Mujjo

mujjo-lekure-e-zi-rast-3

Rastet mbrojtëse për iPhone janë bërë me kalimin e kohës një element që shkon përtej mbrojtjes së thjeshtë të pajisjes dhe kjo është për shkak se ky plotësues mund ta bëjë iPhone-in tonë të duket fantastik dhe i tmerrshëm. Përveç kësaj, ato përshtaten me të gjitha nevojat e përdoruesit përfundimtar, e cila është ajo që është me të vërtetë e rëndësishme, si në kushtet e fortësisë dhe rezistencës ekstreme, ashtu edhe në lëkurën më të mirë të nxirë. Ky është rasti i Mujjos, atyre u pëlqen të bëjnë raste që ne mund t'i tregojmë dhe në të njëjtën kohë të plotësojmë nevojat tona. Këllëfi i Kuletës prej lëkure Mujjo është një kuti lëkure që do të bëhet mbajtësi i kartës suaj.

Ne do të analizojmë në detaje këtë rast të veçantë qëllimi i të cilit është të veprojë si mbrojtje për pajisjen dhe portofolin në të njëjtën kohë. Rightshtë e drejtë, Kuleta Kuletë lëkure Mujjo ka një xhep të vogël ku mund të fusim një ose më shumë karta.

Paketimi, shenja e parë e cilësisë

mujjo-zi-lëkure-rast-2

Rasti i Portofolit prej lëkure Mujjo vjen në një kuti mjaft të përpunuar, me një mbulesë të magnetizuar në stilin e librit, ne mund të vazhdojmë të shqyrtojmë brendësinë, nga e cila mund të vlerësojmë pjesën e jashtme të zorrës dhe të ndiejmë lëkurën e saj natyrale. Sidoqoftë, kjo nuk është mënyra për ta hequr atë nga paketimi, sepse kjo do të duhet të shpërndajë ngjitësit dhe të rrëshqasë mbulesën e pasme poshtë, duke na ofruar një modul të ngjashëm me një sirtar, në mënyrë që të mund të hyjmë drejtpërdrejt në zorrë, të përfshirë në një myk shkumë të butë.

Përmbajtja dhe përshtypjet e para

mujjo-zi-lëkure-rast-1

Ne po përballemi me një rast lëkure të vërtetë, aroma është ajo që është më e dukshme për ne kur e shpaketojmë. Prekja është fantastike, një lëkurë e hollë, e cila, megjithatë, mund të na japë një ndjenjë rezistence që është më pak se sa pritej. Në fakt frika jonë bëhet e vërtetë para një fërkimi provë për të verifikuar qëndrueshmërinë.

Megjithatë, Me kalimin e kohës dhe përdorimin e rregullt kemi mundur të vlerësojmë se kjo lëkurë është më rezistente se sa dukej në fillim. Përveç kësaj, kjo shtresë e lëkurës është e bashkangjitur nga një sistem modular në shasinë e polikarbonatit, e cila ka buzë të rrumbullakosura me qëllim të mbrojtjes së pajisjes shumë më mirë nga rëniet, si dhe përkëdheljen e saj në vendosjen e saj. Më në fund, pjesa e brendshme është e mbuluar me lëkurë të pasme në të njëjtën ngjyrë si pjesa tjetër e lëkurës, e cila minimizon fërkimet dhe kujdeset më mirë për pajisjen sapo të futet.

Dobia e mbajtësit të kartës

Këllëf lëkure-Mujjo

Edhe pse është e vërtetë se është një nga argumentet e saj kryesore, mbajtësi i kartës nuk është një shtesë për të cilën shumë do të mendojnë, si për shkak të mosbesimit që mund të na shkaktojë dokumentin tonë të identitetit ose kartën e kreditit pothuajse jashtë, si për mungesën e zakon

Sidoqoftë, në epokën e pagesave pa kontakt ne gjejmë mundësinë e përfshini ndonjë nga kartat tona të kreditit që përfshijnë funksionin NFC, shumica e bankave në fakt tashmë i dorëzojnë ato normalisht. Kështu që ne mund të bëjmë pagesa në Spanjë me gjestin e thjeshtë të afrimit të telefonit me telefonin e të dhënave, përkundër faktit që Apple Pay nuk është zbatuar ende në territorin hispanik, pasi funksioni i këtyre kartave është në thelb i njëjtë.

Përfundime në lidhje me Çantën e Kuletës së Lëkurës Mujjo

Shtë një rast cilësor, hyn përmes syve dhe vesh iPhone-in tonë, kurrë më mirë të thënë. Sidoqoftë, nuk është rasti për dashamirët e minimalizmit ose ata që nuk guxojnë të ndryshojnë modelin e pajisjes. Nga ana tjetër, fetishistët e aksesorëve prej lëkure ose ata me një kuriozitet të hapur ndaj këllëfëve të portofolit, duhet të shikojnë me rastin Mujjo Leather Wallet Case, megjithëse mund të jetë i dukshëm, kopertina është një ode për shije të mirë dhe mbrojtja e pajisjes është më se e garantuar. Për ta fituar atë, ne gjithmonë mund të hyjmë në faqen zyrtare të internetit të Gruaja dhe merrni ndonjë prej tyre, qoftë në kafe, të zezë ose gri. Ata gjithashtu ofrojnë lloje të tjera kuti kartash lëkure me kombinime fantastike dhe çmime të ndryshme.

Këllëf Kuletë lëkure Mujjo
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4 yje
39,95
 • 80%

 • Këllëf Kuletë lëkure Mujjo
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 70%
 • Përfundon
  Redaktori: 85%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 75%


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Anthony dijo

  ju blini një celular për 700 deri në 1000 € dhe vendosni një mbulesë të tmerrshme 40 €.

 2.   josean (@ josean69) dijo

  I shëmtuar, dhe me shumë pak mbrojtje. Veshja e saj është pothuajse sakrilegj.

 3.   Jose dijo

  Shëmtuar e shëmtuar, buzë të zhveshura, këllëf kinez