Ne sjellim ofertat më të mira në elektronikën Amazon Black Friday

Zi e premte

E Premtja e Zezë, pasi na pëlqen kjo frazë, dhe është se shumë prej nesh shtyjnë blerjet që vijnë gjatë gjithë verës për këtë periudhë të shitjeve të importuara nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe që në Spanjë zakonisht shkakton më shumë mospëlqime sesa pëlqime, por që Amazon është përgjegjëse për zgjidhjen me këto oferta fantastike, dhe kjo është që nga data 24 deri më 28, Amazon do të na ofrojë shumë oferta në nivelin e përmbajtjes në elektronikën e konsumit që do të na bëjnë të marrim kartën e kreditit për një shëtitje, ne nuk mund ta ndihmojmë atë. Timeshtë koha të kapim atë tastierë, atë monitor, ato pajisje për pajisjet tona mobile ... Ejani dhe ne do t'ju tregojmë se cilat janë ofertat më të mira në Amazon në nivelin e elektronikës së konsumit për të Premten e Zezë.

iPhone 6 - 16GB Rinovuar për 509 €

iPhone-6s-Plus-10

Nëse dëshironi një iPhone 6 16 GB me një çmim të mirë, edhe nëse është i tillë Apple zyrtar i rinovuarNuk u gjet asnjë produkt.

PlayStation 4 Slim (500 GB) + Katër lojëra për 299,90 €

 

Kjo paketë fantastike PlayStation 4 nuk përfshin asgjë më pak se një 4 GB PlayStation 500 Slim hapësira e brendshme, shoqëruar me tre lojëra, njëra prej tyre nga vrapimi më i fundit, siç është Call of Duty Infinite Warfare (i cili përfshin versionin e rimaster të Call of Duty Modern Warfare), si dhe hitin e prishur të Sony, I pashkruar 4, i nominuar për lojën e vitit. Më në fund, një titull që nuk del nga moda, Grand Theft Auto V.

Po kështu, nëse doni të shihni të gjitha ofertat në paketat e PlayStation 4, klikoni në vijim LINK.

Sony Alpha - 500 për 449,00 €

 

A ju pëlqen fotografia? Kjo aparat fotografik me vlerë 800 € mund të jetë i juaji për vetëm 449,00 €, një kamerë profesionale 20,1MP, i cili nga ana tjetër ka një ekran celular 3 të cilësisë më të lartë. Sony është një markë e njohur kur bëhet fjalë për fotografinë, dhe përveç karakteristikave të saj teknike që nuk do të ju lënë indiferentë, ajo shoqërohet me një çantë lente.

Kufje Bluetooth 4.1

 

Këto kufje Bluetooth do t'ju shoqërojnë kudo që dëshironi, me teknologjinë Bluetooth 4.1 ato sigurojnë konsum minimal të baterisë në pajisjen tuaj. Cfare ka me shume, dizajni i tij sportiv shoqërohet nga një sistem anulimi i zhurmës. Përveç kësaj, ai përfshin një telekomandë dhe mikrofon për t'iu përgjigjur thirrjeve. Vetëm për 18,39 € mund t'i blini këto kufje pa tel.

Tarifa JBL 2+

 

Një altoparlant fantastik Bluetooth. Pak komente që mund të lëmë për një produkt audio JBL, Cilësi e provuar për këtë altoparlant me aftësi pa duar dhe bateritë që premtojnë deri në 12 orë rishikim të pandërprerë. Ky produkt peshon 600 gram, përveç kësaj, ai përfshin teknologjinë Bluetooth 4.1 dhe një fuqi prej 7,5 vat në 2.0 stereo.Mund ta merrni për vetëm 79,00 €, e cila bie në kontrast me 159,00 € që kushton.

TP-Link WiFi Zgjatës

 

WiFi është një pjesë e domosdoshme e jetës sonëSidoqoftë, gjithnjë e më shumë përdorues po vuajnë mjerimet e të mos pasurit një gamë të mirë WiFi në shtëpinë e tyre. TP-Link është një specialist në këtë lloj produkti dhe, në sajë të 20% shtesë në ato të kondicionuara nga Amazon ne e gjejmë veten këtë zgjatues të rrjetit WiFi për 26,72 €, me teknologji WPS, dy antena dhe portin e vet LAN.

Oferta të larmishme

E Premtja e Zezë në Amazon

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.