Newton azhurnohet përsëri, duket se ka probleme me iOS 10

njuton

Zakonisht flasim për Newton, CloudMagic të vjetër dhe paraqitet si një nga klientët më të mirë të postës elektronike që mund të përdorim në platformën iOS dhe në të tjerët. Në fakt, karakteristika e tij kryesore është të strehohet në re, arsyeja kryesore pse bëhet një email me të vërtetë i qëndrueshëm multiplatform, në fakt, kjo na ndihmon të shmangim kufizimet në varësi të ofruesve të postës elektronike, siç ndodh me njoftimet Push nga Gmail në pajisjet iOS . Sidoqoftë, Newton ka hyrë në një spirale të fuqishme të azhurnimeve në iOS 10Duket se pas ndryshimit të markës po u duhen paksa që të përshtaten me risitë e sistemit të ri operativ Apple.

Këto janë disa nga lajmet dhe riparimet që sjell versioni i ri i Newton për iOS, më saktësisht versioni i tij 9.1.25:

 • Zgjidhur problemet me Handoff
 • Zgjidhi problemin që e bëri postën të rishfaqej si "e palexuar" edhe pse e kishim lexuar
 • Zgjidhur problemet me pamjen testuese të postave elektronike, problem ekskluziv i iOS 10
 • Shtuar mbështetje gjermane
 • Rregulloni shumë probleme të vogla

Isshtë e vërtetë që niveli i azhurnimeve ka qenë i lartë me konvertimin në një sistem pagese, ne tashmë e dimë që Njutoni Ajo ndaloi së qeni CloudMagic sepse ishte furnizuar përmes një sistemi pajtimi. Sigurisht, sistemi është multiplatform total dhe ne mund ta shfrytëzojmë atë në iOS, Android, PC dhe macOS. Nga ana tjetër, aplikimi i tij për Apple Watch është një tjetër nxitje që na bën të mendojmë seriozisht për ta shkarkuar atë.

Aplikimi kushton rreth 49,99 € në vit për sistemin e plotë. Peshon 120 MB dhe është i pajtueshëm me çdo sistem iOS mbi iOS 8.0, në mënyrë universale, si mund të ishte ndryshe. Aktualisht ka fituar katër yje në App Store iOS me 730 vlerësime.

Newton Mail - Aplikacioni për Email (Lidhja e AppStore)
Newton Mail - Aplikacioni për emailfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.