ColorWave na lejon të rregullojmë ngjyrën e AirPods tonë midis 58 varieteteve

Nëse keni blerë AirPods ka të ngjarë që do të kishit preferuar atë ishin në dispozicion në një ngjyrë tjetër nga ngjyra tipike e bardhë të kufjeve Apple. Në raste të mëparshme ju kemi treguar koncepte të ndryshme që AirPods na ofruan në një fund Jet Black, një ngjyrë që ka triumfuar në mesin e shumë përdoruesve pavarësisht nga kritikat që mori fillimisht për të mundur delikatesë te fërkimet ose gërvishtjet. Por nëse nuk i kemi blerë ende, gjë që duke parë disponueshmërinë aktuale është shumë e mundshme, ne mund t'i blejmë ato direkt nga kompania ColorWave, e cila sapo ka njoftuar shërbimin e personalizimit AirPods përmes Twitter, një personalizim që ne jemi njohur me zgjedhjen e 58 ngjyrave të ndryshme .

Në faqen e internetit të kompanisë Valë me ngjyra ne mund të zgjedhim nga 58 ngjyra të ndryshme. Të dy AirPod-et nuk duhet të kenë të njëjtën ngjyrë, por ne mund të zgjedhim në mënyrë që secili të ketë një ngjyrë të ndryshme. Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të zgjedhim nëse duam që fundi të jetë me shkëlqim me modelin Jet Black ose në një përfundim jo të shkëlqyeshëm si Matte. Midis ngjyrave të disponueshme ne mund të zgjedhim nga një shumëllojshmëri e gjerë e kuqe, portokall, zarzavate, blu, rozë dhe gri dhe ne gjithashtu kemi mundësinë të zgjedhim midis ngjyrave të ngurta ose metalike.

Plus gjithashtu Kjo na lejon mundësinë e pikturimit të kutisë ku ngarkohen AirPods, në të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme nga ajo e AirPods. Çmimi i këtij procesi është 289 $, dhe logjikisht për atë çmim përfshihen AirPods. Nëse duam që edhe pika e karikimit të pikturohet, do të duhet të paguajmë 30 dollarë më shumë, duke ngritur shumën totale për të paguar në 309 dollarë, një çmim i tepërt që nuk mendoj se të gjithë dashamirët e personalizimit janë të gatshëm ta paguajnë. Për momentin në internet mundësia për të qenë në gjendje të dërgojmë AirPod-et tona për procesin e pikturimit nuk shfaqet, por ka të ngjarë që me kalimin e kohës të jetë e mundur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.