Këto do të ishin ngjyrat e reja për rastet e iPhone 12

Mbulon ngjyra të reja

Kemi ditë që nuk kemi pasur lajme ose ndryshime në ngjyrat e rasteve të iPhone dhe kjo mund të ndryshojë në orët e ardhshme nëse konfirmohet rrjedhja postuar në rrjetin social Twitter nga përdoruesi Tommy Boi. Ky informacion do të ishte konfirmuar ose pohuar nga Jon Prosser, të cilin ne tashmë e dimë pak më shumë për sukseset dhe dështimet e tij në parashikime.

Në këtë kuptim nuk ka shumë më tepër që mund të themi. Këllëfet e iPhone 12 herë pas here shtojnë ngjyra dhe është e mundur që kjo imazh që mund të shihni në kokë të jetë filtruar. Nuk ka të dhëna për këto ngjyra në format rripi për Apple Watch por nuk do të habiteshim nëse ato mbërrinin gjithashtu.

E para nga mesazhet e dërguara në rrjetin social Twitter me një fotografi të ngjyrave të reja të mundshme. Do të ishte fëstëk, pjepër, ametist dhe ngjyrë blu kapri, siç do ta shohim më vonë:

Vetëm sot dhe konkretisht një orë më parë, e botova këtë një tjetër cicërimë me detajet e emrave të ngjyrave:

Duket se 20 Prillin e ardhshëm do të kishim një ngjarje të Apple dhe këto raste mund të mbërrijnë në atë kohë ose ndoshta në orët në vijim. Ky lloj ndryshimesh ose ngjyrash të reja në mbulesa Apple mund t'i shtojë ato në çdo kohë direkt në internet, pa pasur nevojë të presim për ngjarjen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.