Ngjyrat e reja për Powerbeats Pro tani janë zyrtare

Duket se rrjedhjet që po shohim kohët e fundit po përfundojnë duke u përmbushur dhe në këtë rast ne kemi konfirmuar zyrtarisht ngjyrat për Powerbeats Pro që disa ditë më parë u filtruan mes thashethemeve. Në Cupertino ata sapo lançuan zyrtarisht disa minuta më parë kufjet e rinovuara të përqendruara në më shumë atletë, në të kuqe, blu qielli, jeshile fëstëk dhe rozë.

Powerbeats Pro
Artikulli i lidhur:
Pro Powerbeats i ri do të nisë së shpejti

Tre javë më parë lajmet për arritjen e mundshme të këtyre kufjeve të reja u filtruan pas regjistrimit të zbuluar në bazën e të dhënave të KKRR-së të Koresë së Jugut. Disa javë më vonë u përfol ende për lëshimin e saj dhe ngjyrat u zbuluan. Vetëm rreth një javë më parë filtrimi me ngjyrat u kthye dhe sot tashmë i kemi në dispozicion në faqen e internetit të kompanisë një çmim prej 249,95 euro i cili është disi më i lirë se AirPods Pro i ri i kompanisë.

E vërteta është se ata nuk kanë ndryshuar asgjë brenda këtyre, siç është thënë tashmë në raste të mëparshme ne po përballemi me të njëjtat kufje me certifikimin e tyre IPX4, H1 e tyre dhe të tjerët, por me ngjyra shumë më të goditura dhe sipas atletëve. Po, shumë mund të zgjedhin ngjyrat më të matura, por shumica e atletëve priren të veshin atlete, bluza, çanta shpine dhe xhupa vërtet të shkëlqyera. Me këtë nuk nënkuptojmë se është për të gjithë, megjithëse këtu vlen thënia e mirënjohur: «Ndalo shijet, ngjyrat».


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.