Nike Adapt Huarache i ri shtrëngohet ose lirohet duke përdorur Siri

Nike Përshtat Huarache

Nike është ende një kompani e lidhur ngushtë me Apple dhe midis dy markave ata vënë në praktikë teknologji të reja që mund të duken me të vërtetë futuriste. Në këtë rast versioni i ri i Nike Adapt Huarache janë të afta të fiksojnë ose lëshojnë lidhjet direkt kur pyesim Siri ose përmes aplikacionit Nike për Apple Watch.

Kjo është diçka e ngjashme me atë që bëri Nike Adapt BB, atlete të mëparshme me të cilat falë sistemit tuaj FitAdapt Ato mund të rregullohen në këmbë falë aplikimit të smartphone-it tonë. Përveç kësaj, ata shtuan një buton në vetë Nike që lejoi që ky veprim të kryhej.

Nike Adapto Huarache App

E ardhmja është e tashmja

Dhe është se tashmë ekzistojnë disa modele të këtyre sporteve që firma ka hedhur në treg dhe në këto shtohet një teknologji e përmirësuar në mënyrë që të mund të kryejmë veprimin e shtrëngimit ose lirimit falë asistentit Siri në iPhone tonë ose nga aplikacioni. Gjithashtu në aplikacion ne mund të ndryshojmë ngjyrën LED të këpucëve sportive kur të duam Dhe në varësi të humorit tonë, ato me të vërtetë duken spektakolare.

Nike Përshtat Huarache

Nga ato që kemi qenë në gjendje të lexojmë në njoftimin për shtyp të vetë kompanisë, shkurtesat Siri janë opsioni më i mirë për të shtrënguar ose liruar Nike Adapt Huarache të ri. Sa i përket çmimit, ne nuk kemi asgjë zyrtare për momentin dhe do të duhet të presim për të parë se sa i vendosin ato në shitje në Nike. Këto Huarache mund të blihet nga 13 shtatori i ardhshëm, tre ditë pas prezantimit të modeleve të reja të iPhone dhe produkteve të tjera të Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.