Një iPad i ri është regjistruar në KEE

Listimi i KEE-së

Baza e të dhënave e Komisioni Ekonomik Euroaziatik (KEE) Isshtë një organ zyrtar rus që kontrollon tranzitin e mallrave midis vendeve të ndryshme sovjetike. Nëse dikush dëshiron të shesë produktet e tyre në Rusi dhe vendet e shoqëruara, ata duhet t'i regjistrojnë ato në bazën e të dhënave.

Ky trup ka qenë gjithmonë një filtër i mirë i thashethemeve për pajisjet e reja të Apple. Kompania duhet të regjistrojë në këtë bazë të dhënash çdo produkt që dëshiron të importojë në Rusi dhe vendet e tjera të asociuara. Dje regjistruar një model i ri iPad me referencë A2229.

Apple sapo ka regjistruar një model të ri iPad në mënyrë që të fillojë ta importojë dhe shpërndajë atë në Rusi dhe vendet e tjera të lidhura me KEE. Shumë pak informacione kanë rrjedhur. Ne vetëm e dimë se do të jetë një iPad Apple, me iPadOS 13, dhe referuar si A2229.

Analisti Kuo ka paralajmëruar për javë të tëra për lansimin e afërt të iPad Pro të ri me kamera e pasme me lente trefishe dhe realiteti i shtuar 3D. Kjo referencë mund të jetë një nga këto modele të reja.

Ai gjithashtu ka siguruar në komunikimet e tjera që iPad-të e rinj do të prezantohen këtë vit shfaqje mini-LED, me synimin për të rinovuar më vonë të gjithë gamën e iPad-ve me këto ekrane të teknologjisë së re.

Nuk ka informacion të mëtejshëm në lidhje me të. E vetmja gjë që është e qartë është se pas kësaj rrjedhje, a model i ri iPad Po bie. Ne vetëm duhet të dimë nëse është modeli i ri iPad Pro me kamerë të trefishtë, ose përkundrazi është një tjetër pionier i ri i modelit iPad në montimin e një ekrani me një teknologji të re të bazuar në mini-LED. Nëse nuk ka rrjedhje të reja (të cilat me siguri do të jenë), ne do të duhet të presim që kompania ta paraqesë atë.

Gama e IPad

Një model i ri iPad është në rrugë e sipër. Cili do të jetë ai?

Mbase as kjo. Thashethemet ishin se Apple do të bënte një fjalim kryesor për të shfaqur produktet që do të nisë para verës në fund të këtij muaji. Pastaj u përhap një tjetër thashethem që thoshte se prezantimi ishte pezulluar për shkak të pandemisë globale Covid-19.

Për momentin, këtë javë ata janë shfaqur Powerbeats të reja për shitje në dyqanet amerikane Walmart pa ndonjë reklamë. Ndoshta një nga këto ditë do ta gjejmë këtë iPad të ri në raftet e El Corte Inglés pa njoftim paraprak. Ne do të presim që ajo të rihapet pasi të ketë kaluar alarmi kombëtar dhe do të shkojmë të shikojmë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.