Një Apple TV i ri? Duket se jo

Megjithëse janë shfaqur disa lajme që tregojnë se surpriza që Apple kishte përgatitur për ne për nesër do të ishte një Apple TV i ri, duket se burime më të besueshme qeshin me të.

Disa ditë më parë u njoftua në rrjete, nga dora e L0vetodream, një "filtër" mjaft i besueshëm, se nesër, 8 dhjetor, mund të kemi një surprizë nga Apple. Pa informacione të mëtejshme, në një cicërimë shumë misterioze, na u tha thjesht se, "një surprizë", me të cilën zërat për një lançim të ri para fundit të vitit filluan të përhapeshin nëpër rrjete. Sot, një tjetër "rrjedhës" i supozuar, por që nuk ka një reputacion të tillë të provuar si L0vetodream, rrezikoi të shpallte një TV të ri Apple për nesër. LeaksApplePro në Twitter na siguroi se nesër do të ketë një Apple TV të ri me ndryshime minimale, vetëm një azhurnim i procesorit pa më shumë.

https://twitter.com/l0vetodream/status/1335983581324169216

Para këtij cicërimë, L0vetodream është përgjigjur me një mesazh tjetër në të njëjtin rrjet social në të cilin ai qesh me mundësinë që nesër të ketë një Apple TV të ri. Për ata që nuk e dinë gjuhën, në cicërimë ai thotë "Ndoshta Tim Cook nuk e di që nesër Apple lëshon një Apple TV të ri" i ndjekur nga disa fytyra që qajnë nga të qeshurat. Qartë duke aluduar në cicërimën e LeaksApplePro, bëjeni të qartë këtë shanset që ne do të shohim një TV Apple nesër janë mjaft të largëta. Ne do të duhet të jemi shumë të vetëdijshëm sepse duket se surpriza e Apple për nesër më 8 është ende ajo, një surprizë, e cila shpresojmë të jetë e vërtetë dhe do të zbulohet nesër.

Kujtojnë se Apple ende ka pritur fillimin e AirTags dhe AirPods Studio, produkte që sipas të gjitha thashethemeve janë tashmë në fazën e prodhimit por nuk janë prezantuar ende. Pra, me kandidatët kryesorë për nesër të jetë ajo befasi, ose ndoshta Apple ka plane të tjera, ose nuk do të ketë ndonjë surprizë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.