Një tjetër rrjedhje video krahason iPhone 6s me iPhone 7

iPhone 7 blu e thellë-7

Nga video në video dhe unë xhiroj sepse është radha ime. Duket se trendi i ngarkimit të videove me cilësi të dyshimtë krahasimi i modeleve të reja të iPhone nuk do të ndalet. Nëse në të kaluarën ne ishim të kënaqur me fotografi të përqendruara dobët dhe me një sasi të konsiderueshme pikselësh si grushta, sot ne po përfitojmë nga video me cilësi të lartë dhe krahasime të drejtpërdrejta midis iPhone-ve të rinj dhe të vjetër. Një rrjedhje tjetër video krahason iPhone 6s me iPhone 7, mjaft e ngjashme me rrjedhjen e mëparshme. Si mund të ishte ndryshe, ne jua sjellim atë në iPhone News që të mos humbni detaje.

Me këtë ritëm askush nuk do të na dëgjojë gjatë transmetimit kryesor prezantimi i iPhone 7, pasi që vitet e fundit lajmet po rrjedhin shumë kohë para mbërritjes zyrtare dhe prezantimet po bëhen thjesht një formalitet. Ne ju lëmë videon më poshtë në mënyrë që të mund të nxirrni përfundimet tuaja, megjithëse nuk do të kisha shumë iluzione me të.

Videoja është ngarkuar në Weibo, dhe pronari na tregon të gjitha këndet e një iPhone 7 krahasuar me një iPhone 6s. Ne mund të vlerësojmë zhdukjen e lidhësit të foleve 3,5 mm dhe pak më shumë. Këndi i kamerës është dukshëm më i madh, por nuk përfshin dy lente. Realiteti është se ndryshimet janë minimale, dhe kjo sjell shumë pak shitje për Apple, e cila është kufizuar në pastrimin e dizajnit të iPhone 6s ndërsa ne presim për fillimin e 10 vjetorit të iPhone, një model që i ka nervozuar të gjithë adhuruesit e Apple .

Ne nuk e dimë se deri në çfarë mase janë të vërteta këto kopje që rrjedhin me shumë dëshirë, por realiteti është se këto tre vitet e fundit Apple nuk ka qenë në gjendje të mbajë absolutisht asgjë sekrete. Ne do të vazhdojmë të informojmë për lajmet e mundshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.