Noggin vjen në Apple TV, një shërbim i ri për të argëtuar të vegjlit në shtëpinë tonë

Ne vazhdojmë të kalojmë siç mundemi këto ditë të rralla, ditë në të cilat po kalojmë gjithë ditën në shtëpi dhe duhet të mësohemi të bëjmë gjëra të tjera ... Sot ne ju sjellim një mundësi të re për të gjithë ata që kanë fëmijë (ose jo) : Noggin vjen në Apple TV, një shërbim i ri video streaming me të cilin mund të shikoni The Paw Patrol, Dora the Explorer ose Peppa Pig. Pas kërcimit, ne ju tregojmë më shumë rreth Noggin, kanal i ri për fëmijë që tani mund ta shtoni në Apple TV tuaj.

Si e dhjeta, Noggin vjen në Apple TV, një shërbim i ri video streaming që na sjell disa nga programet më të njohura midis të vegjëlve tanë. Në Noggin mund të shohim Paw Patrol, Dora Explorer, Peppa Pig, Shimmer shkëlqim, ose Canticos ndër shumë seri të tjera për fëmijë. Dhe ka argëtim për një kohë pasi që vetë Noggin konfirmon se ata kanë një katalog me më shumë se 1500 kapituj, të gjithë pa reklama dhe pa ndërprerje midis kapitujve. Dhe më e mira nga të gjitha, Noggin, ndryshe nga shërbimet e tjera, na ofron përmbajtje edukativeMe fjalë të tjera, të gjitha seritë që përbëjnë katalogun e saj kanë një përbërës edukativ, diçka shumë interesante pasi që shërbimet e tjera mburren me të gjithë përmbajtjen e tyre edukative për fëmijë.

Ju kujtoj se Noggin nuk është një shërbim i ri, ai debuton në Apple TV, por origjina e tij është në 1999 me ndihmën e Sesame Street dhe Nickelodeon. Kështu që tani e dini, vraponi për të shkarkuar këtë Noggin të ri për Apple TV, një shërbim i ri i përqendruar në më të voglin e shtëpisë sonë që ka një çmim prej 3,99 euro në muaj edhe pse mund ta provoni për 7 ditë me radhë. Një shërbim i shkëlqyeshëm që vjen në kohën më të përshtatshme, ne mund ta provojmë dhe kush e di nëse pas atyre 7 ditëve të testimit gjithçka kthehet në normalitet dhe nuk kemi më nevojë të kalojmë kohë në shtëpi ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.