Nomad lëshon kutinë e re prej lëkure të papërshkueshme nga uji për AirPods Pro

Rasti Nomad AirPods Pro

Ndryshe nga modelet e tjera të kufjeve pa tel që Apple na vë në dispozicion, AirPods dhe derivatet e tyre, nuk është në dispozicion përtej bardhë klasike Apple. Nëse duam të ndryshojmë ngjyrën e AirPods dhe kutisë së karikimit, mund të zgjedhim zgjidhjen që na ofron Enë me ngjyra.

Një tjetër mundësi më e lirë dhe më e shpejtë, por që kufizon personalizimin, është të zgjedhësh një kopertinë plastike, leckë, silikoni, lëkurë... për kasën e karikimit. Që nga lansimi i gjeneratës së parë të AirPods, ne mund të gjejmë një numër të madh mbulesash për të mbrojtur kutinë e karikimit dhe të cilave na duhet të shtojmë opsionin e ri që Nomad na ofron, edhe pse kësaj here është për AirPods Pro.

Nomad AirPods Pro Case

Kjo mbulesë e re na ofron mbrojtje të fortë pasi është bërë prej lëkure, me veçorinë e rezistencës ndaj ujit, prandaj është ideale të bëni një udhëtim, të shkoni në palestër, të dilni në fushë, në mjedisin tonë të punës nëse kërkon vendosni jashtë. falas

Karakteristikat e Kasës Active Rugged për AirPods Pro

 • Bërë nga lëkura Mocha Heinen nga Gjermania. Hydshtë hidrofob, kështu që largon ujin.
 • Shtë i përbërë nga dy pjesë.
 • Brendësia është e veshur me mikrofibër për të parandaluar gërvishtjen e kutisë së karikimit nëse diçka futet midis kutisë dhe kutisë.
 • Në pjesën e përparme, ne kemi qasje në LED të karikimit dhe në pjesën e poshtme mund të gjejmë hyrje në portën e karikimit të rrufesë.
 • Ka një pikë praktike të lidhjes për të bashkuar një kordon (litari nuk përfshihet)
 • Rasti nuk ndërhyn në aftësitë e karikimit pa tel të AirPdos.

Ky rast i ri është me çmim 35 dollarë dhe na ofron mundësinë e shtimit të një kordoni (nuk përfshihet) për të shmangur humbjen e kutisë së karikimit. Kjo kuti e papërshkueshme nga uji për AirPods Pro e bërë prej lëkure është në dispozicion në ngjyrë kafe të errët dhe të zezë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.