Nomad lançon këllëfin e saj prej lëkure për AirPods Pro

Lëshimi i AirPods Pro i kapi të gjithë në befasi dhe prodhuesit u është dashur të reagojnë shpejt për të lëshuar aksesorët e tyre të përshtatur për këto kufje të reja. Siç ndodh zakonisht, e mira pritet të vijë shumë dhe çështja prej lëkure Nomad për AirPods Pro nuk ishte përjashtim. Prodhuesi i aksesorëve për iPhone, Apple Watch dhe AirPods sapo ka lansuar kutinë e tij të re prej lëkure për t'i mbrojtur ato, dhe gjithashtu vjen me disa përmirësime në krahasim me modelin e mëparshëm për AirPods të gjeneratës së parë dhe të dytë.

Ky rast mbrojtës Nomad është bërë nga dy materiale: një predhë e brendshme prej polikarbonat për formë dhe forcë, dhe një lëvore e jashtme prej lëkure Horween, e njëjta gjë që ne tashmë e dimë nga rripat dhe mbulesat që kemi qenë në gjendje të provojmë në raste të tjera, të cilat do të krijonin me kalimin e kohës një patinë që mund të ketë vetëm lëkura e mirë. Nomad ka zgjedhur të vendosë mikroficën brenda, diçka që asnjë prodhues tjetër nuk e bën për momentin, dhe që do të ndihmojë kutinë e ngarkesës me përfundimin e saj të bardhë me shkëlqim të zgjasë më gjatë në gjendje perfekte.

Përmirësime të tjera përfshijnë një goditje për një rrip dore, madje Nomad ka dizajnuar rripin e tyre nëse doni ndeshjen perfekte për këtë rast, një sistem i përmirësuar për të shfaqur LED-in e karikimit dhe një zonë të dedikuar për butonin e çiftimit, kështu që ne mund ta shtypim atë pa pasur nevojë të heqim mbulesën, një detaj i vërtetë. Sigurisht që porti i Rrufesë është plotësisht i arritshëm dhe ne mund të karikojmë pa tel nëse dëshirojmë. Availableshtë në dispozicion në dy ngjyra, e zezë dhe kafe, dhe për momentin mund ta gjejmë vetëm në faqen e internetit të Nomad (lidhje) për 34,95 dollarë, megjithëse si të gjitha produktet e Nomad ato së shpejti do të jenë në dispozicion në Amazon dhe dyqane të specializuara si Macnificos.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.